30.10.2013  |  Josef Šmerda

Starší žáci v domácí derniéře dominovali

Starší žáci v domácí derniéře dominovali

B l a n s k o - Zcela jednoznačný průběh mělo poslední domácí utkání starších žáků v rámci podzimní části krajského přeboru. V 10. kole zavítali na stadion na Údolní hráči Vojkovic, kteří si odvezli domů kanára. Poslední podzimní utkání čeká svěřence trenéra Šenkeříka v neděli, kdy zajíždějí do Medlánek.

 
 
10.kolo, sobota 26.10.2013, 10:45
6FK Blansko
Sestava: Šamšula - Pačovský, Feik, Sekanina, Kakáč - Mlčoušek, Šmerda, Moravec, Přikryl - Gansukh, Ševčík
Náhradníci: Šenkeřík, Holík, Kadlec
Trenér: Michal Šenkeřík
0SK Vojkovice
Poločas: 3:0
Branky: Šmerda 2, Pačovský, Feik, Mlčoušek, Gansukh

Komentář k zápasu

Proti poslednímu týmu tabulky nastupovali hráči Blanska jako jasní favorité, což také od úvodních minut potvrzovali. Již ve 3. min. otevřel skóre utkání po úniku Mlčouška Šmerda - 1:0. V 15. min. opět Šmerda střelou z 30 m zvýšil na 2:0. Poločasový stav pak v 25. min. uzavřel střelou z hranice velkého vápna agilní Pačovský - 3:0.

Ve druhém poločase pokračoval drtivý tlak domácích a jen díky nepřesnosti a zbrklosti v zakončení hosté drželi přijatelný výsledek. Navýšení vedení přesto přišlo ve 40. min., kdy po úniku Šmerdy zakončoval nekompromisně Feik - 4:0.

V samotném závěru utkání přidali ještě branky Mlčoušek a Gansukh a uzavřeli tak účet utkání na 6:0. Hosté byli naprosto neškodní, o čemž svědčí pouze jedna střela na naši bránu, ale s tou si pozorný Šamšula poradil.

Jasné vítězství, které mohlo být ještě o hodně vyšší, přineslo povinné 3 body. Naši soupeři v čele tabulky krajského přeboru také zvítězili, o to víc nás může mrzet ztráta bodů v Kyjově.

V posledním utkání podzimu zajíždějí žáci v neděli do Medlánek, které jsou se ziskem 1 bodu předposlední. Doufejme, že si kluci vítězstvím udělají pěknou tečku za povedenou podzimní částí soutěže.
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2019 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu