10.04.2014  |  Josef Šmerda

Starší žáci zahájili jaro vysokou porážkou

B r n o / B l a n s k o - Nevydařeným výkonem a vysokou porážkou v poměru 0:8 zahájili jarní část krajského přeboru starší žáci FK Blansko. Svěřenci trenéra Michala Šenkeříka nestačili na svého soupeře z Bohunic.

12.kolo, neděle 6.4.2014, 10:30
8TJ Tatran Bohunice
0FK Blansko
Sestava: Holík (55. Šamšula) - Pačovský, Feik, Sekanina, Kakáč - R. Souček, Šmerda, Moravec, Prudil - Gansukh, Ševčík
Náhradníci: Šenkeřík, Chroust, Kouřil, Mlčoušek
Trenér: Michal Šenkeřík
Asistent: Tomáš Vach
Poločas: 5:0

Komentář k zápasu

Vstup do jarní části soutěže se týmu starších žáků vůbec nepovedl.

Hned v úvodu se domácí posílení o několik hráčů Zbrojovky dostali do vedení. V 5. min. po akci Gansukha a Šmerdy trefil Ševčík břevno a z protiútoku domácí zvýšili na 2:0. V 8. min. Bohunice vedly již 3:0 a bylo po utkání.

Výborně hrající domácí pak přidali do poločasu ještě další dvě branky.

V úvodu druhého poločasu se do vyložené šance dostal R. Souček, ale netrefil bránu. To bylo zase na dlouhé minuty od nás vše. Domácí po chybách obrany zvýšili na krutých 8:0.

V samotném závěru jsme sice měli několik šancí na zkorigování debaklu, ale ani jedna nebyla využita.

Zasloužená prohra po tragickém výkonu celého mužstva. Na toto utkání je třeba rychle zapomenout a porazit v domácím utkání nebezpečný tým Moravského Krumlova. Utkání se hraje v sobotu 12. dubna od 11:45 na stadionu na Údolní.