12. kolo , 6. dubna 2014, TJ Tatran Bohunice - FK Blansko

TJ Tatran Bohunice

8:0

Poločas: 5:0

Vstup do jarní části soutěže se týmu starších žáků vůbec nepovedl.

Hned v úvodu se domácí posílení o několik hráčů Zbrojovky dostali do vedení. V 5. min. po akci Gansukha a Šmerdy trefil Ševčík břevno a z protiútoku domácí zvýšili na 2:0. V 8. min. Bohunice vedly již 3:0 a bylo po utkání.

Výborně hrající domácí pak přidali do poločasu ještě další dvě branky.

V úvodu druhého poločasu se do vyložené šance dostal R. Souček, ale netrefil bránu. To bylo zase na dlouhé minuty od nás vše. Domácí po chybách obrany zvýšili na krutých 8:0.

V samotném závěru jsme sice měli několik šancí na zkorigování debaklu, ale ani jedna nebyla využita.

Zasloužená prohra po tragickém výkonu celého mužstva. Na toto utkání je třeba rychle zapomenout a porazit v domácím utkání nebezpečný tým Moravského Krumlova. Utkání se hraje v sobotu 12. dubna od 11:45 na stadionu na Údolní.