03.06.2014  |  Jiří Pokoj st.

Mladší dorost vyšel v Přerově bodově i střelecky naprázdno

P ř e r o v / B l a n s k o - Vůbec poprvé v letošním roce se mladší dorostenci v mistrovském utkání neprosadili střelecky. Svěřenci trenéra Jiřího Pokoje staršího si na půdě Přerova připsali na své konto po výsledku 0:1 čtvrtou jarní porážku.

26.kolo, sobota 31.5.2014, 12:30
11. FC Viktorie Přerov
Sestava: Matuška - Maňoušek, Bílek, Študent, Dobeš - Mareček, Zeman, R. Keprt, Šíbl - O. Zmeko, Vintr
Náhradníci: D. Zmeko, Šindelka, Kala, Borek
Trenér: Jiří Pokoj st.

„V zápase, ve kterém šlo o třetí místo, se nám nepodařilo zopakovat výkony z předchozích zápasů. Sice jsme se snažili, ale to bylo málo. Domácí byli lepší v práci s míčem a třikrát nás při jejich šancích zachránil brankař Matuška. Několik střeleckých příležitostí jsme si vytvořili, žádnou šanci však nelze označit jako stoprocentní. I proto tak soupeř zaslouženě vyhrál,“ zhodnotil utkání trenér Jiří Pokoj starší.

Starší dorost

1. FC Viktorie Přerov - FK Blansko 1:0 (1:0)