15. kolo , 3. dubna 2011, ČAFC Židenice 2011 - FK Blansko

ČAFC Židenice 2011

Branky: Zavoral 2, Majer, Zouhar, Bayer

není

Juran - Urbánek, Šplíchal, Kučera, Bayer - Hepp, Vašák, Zouhar, Sedláček - Majer, Zavoral
Náhradníci: Pištělka, Koupý
Trenér: Jiří Pokoj st.
Asistent: Stanislav Skalický
Vedoucí mužstva: Josef Šplíchal

První mistrovský zápas sehráli starší dorostenci v Brně s mužstvem Židenic. Po celý zápas byli jasně lepší a po dobrém výkonu dokráčeli k přesvědčivému vítězství.

Ke druhému zápasu zajíždíme do Hodonína na hřiště největšího aspiranta na vítěze krajakého přeboru staršího dorostu. V zápase se budeme muset obejít bez tří hráču základní sestavy, kteří v sobotu odjíždějí se školou na hory. Nejistý je start ještě dvou hráču, kteří nedohráli pro zranění. Majer má nakopnutý kotník a Hepp si obnovil zranění kolena.

Do jarní části sezóny ještě nezasáhl Trtílek, který byl na podzim klíčovým hráčem a nejlepším střelcem našeho týmu. Přeji mu, aby se brzy uzdravil a pomohl nám splnit cíl, který jsme si před sezónou dali a sice skončit do třetího místa.