07.09.2011  |  David Bednář

Mladší dorost přišel o výhru v nastavení

B l a n s k o - Až ve druhé minutě nastaveného času přišli mladší dorostenci v 5. kole o hubené vítězství nad posledním celkem divize Břeclaví B, která po brejkové akci vyrovnala na konečných 2:2.

5.kolo, neděle 4.9.2011, 12:30
Sestava: Šmerda - Šebela (Vymazal), Brichta (C), Blažek ml., Machorek (Skoupý) - Šafařík (Bláha), Pernica (Kratochvíl), Michalík, Blažek st. - Gracias, Zouhar
Trenér: Petr Stupka
Asistent: David Bednář
Vedoucí týmu: Jiří Kratochvíl
2MSK Břeclav B
Branky: Zouhar, Michalík

Břeclav se před našim vzájemným utkáním krčila na posledním místě tabulky s nulovým bodovým ziskem.

Papírově slabší soupeř nás rychle vyvedl z omylu a již ve 3. minutě se dostal do vedení povedenou střelou k pravé tyči. O vyrovnání se postaral tradičně Michal Zouhar, který se dostal k odraženemu míči a z hranice vápna přízemní střelou rozvlnil síť.

Do druhého poločasu naskočil Michal Skoupý a hru oživil, dostali jsme se do několika pološancí, ale bohužel žádnou jsme nedotáhli. Dočkali jsme se po jednom z rohových kopů, když míč propadl k volnému Michalíkovi a ten nedal hostujícímu gólmanovi šanci.

Konec utkání jsme mohli dohrát v klidu, místo toho jsme se hnali bezhlavě do útoku a ztráceli jednoduché míče. Konec zápasu se hodnotí velmi težko. Ve 2. min. nastavení jsme nepohlídali autové vhazování a díky nedůrazu snad pěti hráčů dala Břeclav vyrovnávací branku z brejku - za branku rozhodně nemohl rozhodčí.