8. kolo , 25. září 2011, FK Blansko - FC Velké Meziříčí

FC Velké Meziříčí

Branky: Blažek st., Michalík

Hned od úvodního hvizdu jsme byli jasně lepším mužstvem. Za prvních čtyřicet minut jsme si vytvořili snad pět 100% šancí. Žádná si ale cestu do sítě nenašla. Soupeř nás potrestal hned s první vážnější situace v 17. min, když jsme nebyli důrazní při autovém vhazování a hostující útočník nedal Šmerdovi šanci - 0:1.

Uklidnění přišlo ve 47. min. trestný kop z pravé strany zahrával Blažek st. a s přispěním obránce skončil míč v síti - 1:1. Druhý gól přidal po krásné individuální akci Michalík - 2:1.

Před zápasem jsme kluky nabádali, aby se snažili hrát kombinačně, nenakopávali bezhlavě míče a myslím, že to splnili. Z dnešním výkonem jsem byl velmi spokojen a jediné co můžu vytknout jsou ty zahozené šance.

Naše šance:

5. Michalík nastřeluje tyč