27.09.2011  |  David Bednář

Mladší dorost otočil utkání s Velmezem

B l a n s k o - V 8. kole dorostenecké divize otočili mladší dorostenci nepříznivý vývoj utkání a porazili na domácím hřišti celek Velkého Meziříčí 2:1.

8.kolo, neděle 25.9.2011, 12:30
Sestava: Šmerda - Šebela (40. Skoupý), Blažek ml., Brichta(C), Bláha (40. Gracias) - Blažek st., Michalík, Pernica, Šafařík - Zouhar, Vymazal (78. Dvořáček)
Na střídání: Dvořáček, Gracias, Skoupý
Trenér: Petr Stupka
Asistent: David Bednář
Vedoucí týmu: Jiří Kratochvíl
1FC Velké Meziříčí
Branky: Blažek st., Michalík

Hned od úvodního hvizdu jsme byli jasně lepším mužstvem. Za prvních čtyřicet minut jsme si vytvořili snad pět 100% šancí. Žádná si ale cestu do sítě nenašla. Soupeř nás potrestal hned s první vážnější situace v 17. min, když jsme nebyli důrazní při autovém vhazování a hostující útočník nedal Šmerdovi šanci - 0:1.

Uklidnění přišlo ve 47. min. trestný kop z pravé strany zahrával Blažek st. a s přispěním obránce skončil míč v síti - 1:1. Druhý gól přidal po krásné individuální akci Michalík - 2:1.

Před zápasem jsme kluky nabádali, aby se snažili hrát kombinačně, nenakopávali bezhlavě míče a myslím, že to splnili. Z dnešním výkonem jsem byl velmi spokojen a jediné co můžu vytknout jsou ty zahozené šance.

Naše šance:

5. Michalík nastřeluje tyč