4. kolo , 10. září 2011, FK Blansko - FC Svratka Brno

FC Svratka Brno

V dalším domácím utkání jsme tentokrát nebodovali. Soupeř si byl vědom důležitost utkání a byl tím šťastnějším, jelikož se mu podařilo dáti branku v samotném závěru.

Ač bez hráčů, kteří jsou na střídavých startech, si myslím, že zbývající kádr se o výsledek popral. Škoda jen neproměněných tutovek.

V šanci se objevovali jindy neváhající střelci a nás tak musel několikrát podržet Jenda Matuška v naší brance. Stinnou stránkou v utkání byl zákrok na Ladě Šíbla, který byl naražen na ohrazení.

Odstoupil ze hry a naše záložní řada tak byla oslabena (přeji brzké uzdravení a návrat na zelený pažit).

Mužstvu se docela dařilo a utkání mělo náboj. Jsem spokojen i když se prohrálo. Body získáme v jiných utkáních.