30.09.2009  |  Jiří Pokoj

Mladší dorost podruhé v sezóně nadělil devítku

B L A N S K O - Mladší dorost rozpoutal proti Židenicím střeleckou kanonádu. Pěti brankami se předvedl střídající Juran, který jinak nastupuje mezi třemi tyčemi.

8.kolo, sobota 26.9.2009, 13:45
Sestava: Němec - Cupák, Luner, Vágner, Horáček O. - Buchta, Hepp, Sedlák, Kunovský - Apalovič, Trávníček Náhradníci: Kočí, Juran, Kubásek, Horáček J. Trenér: Jiří Pokoj
0ČAFC Židenice
Sestava: není
Branky: Juran 5, Sedlák 2, Luner, Trávníček

Do zápasu jsme vstoupili s obavami. V týdnu si obnovil zranění Trtílek a pro nemoc nenastoupili Vitoul, Ševčík a Horáček J. Náhradníci, kteří nastoupili za nemocné hráče podali výborný výkon. Juran dokonce vstřelil 5 branek. Od první minuty jsme byli jasně lepším mužstvem a na některé kombinační akce bylo radost pohledět. Bylo jen otázkou, kolik branek vstřelíme.