24.07.2015  |  Jan Matuška

Blansko si v přípravě poradilo s Ivančicemi

I v a n č i c e / B l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko v rámci první přípravného utkání před startem nového ročníku divize D porazili Ivančice 1:3.

přát., Ivančice, pátek 24.7.2015, 18:00
1FC Ivančice
Sestava:
1. poločas: Juran - Gromský, Šplíchal, Müller, Šíp - Chlad, Kugler, Ianosteac, Buchta - Trtílek, Jarůšek
2. poločas: Prosecký - Gromský, Šplíchal, Němec, Ronec - Flachs, Šíp, Kratochvíl, Nečas, Chloupek - Trtílek
Trenér: Michal Kugler
Branky: Trtílek 3

Blansko se ujalo vedení po centru Nečase, kdy hlavičkou otevřel skóre Trtílek. Soupeř vyrovnal na 1:1 po chybné rozehrávce před vlastním vápnem. Po přestávce přidal svůj druhý gól Trtílek přehozením vybíhajícího brankáře. Hattrick uzavřel Trtílek 15 minut před koncem zápasu, kdy byl faulován v pokutovém území a sám pak penaltu chladnokrevně proměnil.