R o s i c e - Zápas dvou nováčků v MSFL, zápas s tradičním soupeřem. To vše znamenal duel mezi Rosicemi a Blanskem. Blansko navíc jelo do Rosic jako lídr soutěže a neporažený tým. To vše však na domácí tým bylo málo, neboť brankou ve druhé minutě rozhodl Malata o skutečnosti, že si Rosice ponechají body doma.

8. kolo , 21. září 2019, FC Slovan Rosice - FK Blansko

FC Slovan Rosice

Branka: 2.Malata.
Žluté karty: 60. Malata (ROS), 81. Novák (ROS), 83. Vítámvás (ROS)
Rozhodčí: Machač - Drozdy, Pfeifer.

Zádrapa – Zezula, Minárčik, Kršák, Koláčný, Novák, Černý, Pazourek, Malata, Selinger, Drbal.

Doležal – Hruška, Ilko, Paděra, Urbančok, Sedlo, Šulek, Štrbák, Kopičár, Žák, Schwendt.

Připravujeme...