​Fanoušci se zakoupenou permanentní vstupenkou před loňskou sezónou ve F:NL měli v důsledku covidové situace možnost sledovat na stadionu pouze 2 domácí utkání. Klub proto dává fanouškům se zakoupenou permanentkou na vědomí, že jim permanentka platí po celou následující sezónu v MSFL. Informace rovněž platí pro mladé fotbalisty FK Blansko, kteří si za zvýhodněnou cenu permanentku pořídili.

FK Blansko v následující sezóně odehraje 17 domácích duelů. Klub proto věří, že platnost permanentky po celou následující sezónu je pro fanoušky dostatečnou kompenzací a že budou chodit mužstvo podporovat i ve 3. lize.

Termín domácích zápasů klubu byl stanoven na sobotní odpoledne.

Základní cena vstupenek pro sezónu 2021/22

Dospělí 60,- Kč