B l a n s k o - Kádr fotbalistů A týmu FK Blansko se týden před startem nového ročníku divize D rozrostl o další jméno. Konkurenci v útoku zvýší Ondřej Ullmann, který se do Blanska vrací již podruhé.
22letý útočník přišel do Blanska poprvé v průběhu podzimu 2013. V sedmi utkáních stihl vstřelit tři branky a na dvě přihrát. Poté se v zápase v Napajedlech zranil a v posledních 4 kolech do hry nezasáhl. Jaro pak strávil kmenový fotbalista Zbrojovky, žijící v Šebrově, v třetiligové Líšni.

Poprvé se Ondřej Ullmann do Blanska vrátil před rokem. Pod trenérem Grmelou pravidelně nastupoval v divizních bojích a na podzim 2014 vstřelil v šestnácti utkáních šest branek. V zimě se talentovaný útočník dohodl na angažmá v klubu FC Slovan Rosice, kde strávil jaro uplynulé sezóny. Zde vstřelil čtyři branky. Kromě působení v Rosicích a v Blansku reprezentoval Ondřej Ullmann úspěšně Jihomoravský kraj před měsícem na Amatérském Euru v Irsku, kde se dokázal dvakrát střelecky prosadit v duelu s Ankarou.

Nyní se Ondřej Ullmann vrací do Blanska podruhé a v konkurenci Ivana Beránka, Tomáše Jarůška, Petra Švancary a Jana Trtílka se bude bít o místo v útoku Blanska. „Na návrat se těším, protože většinu kluků znám. Zároveň je zde i dost nových hráčů. Blansko posílilo ve všech řadách, je tu velká konkurence a to je jenom dobře. Navíc máme v kádru bezpochyby největší hvězdu divize D Petra Švancaru. Už se těším na novou sezónu. Chci se probojovat do základní sestavy a být platný jak v týmové hře, tak i co se týká střílení branek. Uplynulou sezónu bych ze svého pohledu hodnotil určitě lépe, kdyby se mi na jaře v Rosicích povedlo dát více branek. To chci v nové sezóně v Blansku napravit,“ doplňuje ke svému návratu Ondřej Ullmann.

Ondro, vítej zpět. Přejeme Ti, ať se Ti v blanenském dresu daří!