B l a n s k o - Nezvykle na stadionu na Údolní sehrají svá zítřejší mistrovská utkání dorostenci a muži B FK Blansko. Dorostenci hostí celek Viktorie Přerov, Muži B pak v důležitém záchranářském souboji vyzvou okresního souseda z Doubravice nad Svitavou.
V duelu 13. kola Moravskoslezské divize D starších dorostenců půjde o souboj sousedů v tabulce. Svěřencům trenéra Petra Stupky patří prozatím 7. místo s bilancí 5-2-5, skóre 29:33, 17 bodů. Nejlepším střelcem týmu je útočník Michal Skoupý, který se na podzim trefil již osmkrát. Celek 1. FC Viktorie Přerov je v tabulce na 8. místě s bilancí 4-4-4, skóre 25:21, 16 bodů.

Utkání FK Blansko st. dorost - 1. FC Viktorie Přerov se hraje v sobotu 2. 11. od 9:00 na stadionu na Údolní.

Mladší dorost má za sebou vydařený podzim, během kterého okusil pouze jednou hořkost porážku, když v rámci 10. kola prohrál v Pelhřimově 1:2. S bilancí 8-3-1, skóre 34:11, 28 bodů se svěřenci trenéra Jiřího Pokoje staršího vyhřívají na 2. místě tabulky. Hned 3 hráči zaznamenali během podzimu šest branek. Jsou jimi Ivo Loula, Libor Vintr (momentálně zraněný) a Ondřej Zmeko. Soupeř z Přerova okupuje v kategorii mladšího dorostu solidní 5. místo s bilancí 6-3-3, skóre 28:16, 21 bodů.

Utkání FK Blansko ml. dorost - 1. FC Viktorie Přerov se hraje v sobotu 2. 11. od 11:15 na stadionu na Údolní.

V rámci 13. kola 1.B třídy, skupiny A se v Blansku představí nováček soutěže, Sokol Doubravice nad Svitavou. V tomto utkání půjde rovněž o souboj sousedů v tabulce. Doubravici patří prozatím 13. příčka v tabulce s bilancí 2-3-7, skóre 17:24, 9 bodů. Blansko B je na místě posledním, tedy 14. V dosavadním průběhu podzimní části sezóny zaznamenali svěřenci trenéra Ivoše Hájka dvě vítězství v domácím prostředí, když porazili Švábenice 4:0 a v minulém kole Řečkovice 5:2. V jejich dresu nastupuje i bývalý hráč Blanska Michal Hájek, který v našem klubu strávil 3 roky a okusil souboje v MSFL, v divizi i v krajském přeboru. Venku Doubravice prozatím získala 1 bod, za remízu v Čebíně (venkovní výsledky: Bohdalice 1:5, Rájec 0:4, Tišnov 0:2, Čebín 1:1, Podolí 0:1). Blanenská rezerva zaznamenala doposud jediné vitězství v 10. kole, kdy zvítězila ve Švábenicích 4:1. Nejlepším střelcem mužstva je se 4 brankami útočník Jiří Majer. Po porážkách s Rájcem 0:2, Tišnovem 1:2, Letonicemi 1:2 a dvou bezbrankových remízách s Podolím a Čebínem rezerva na domácí vítězství stále čeká. Věřme, že tuto sérii přeruší v zítřejším utkání. Přijďte svěřence trenéra Ivana Študenta v tomto snažení podpořit!

Utkání FK Blansko B - Sokol Doubravice nad Svitavou se hraje v sobotu 2. 11. od 14:00 na stadionu na Údolní.