VV OFS Blansko vás všechny srdečně zve na vyhlášení ankety Fotbalista roku 2022. Za FK Blansko se do konečné nominace v kategorii Krajské a vyšší soutěže mužů dostal Tomáš Feik, v kategorii dorostu Tomáš Farník a v kategorii přípravky Sebastian Farník. Vyhlášení výsledků ankety proběhne v pátek 3. února od 18:00 v sále restaurace Tumperek v Rudici.

Stejně jako v loňském roce bude vyhlášena zvlášť šestice hráčů z klubů startujících v okresních soutěžích (OP, III. třída) a šestice fotbalistů startujících v soutěžích řízených ŘK pro Moravu a JmKFS. Dále potom po třech mládežnících z kategorií dorost, žáci, přípravka, nejlepší trenér a rozhodčí. V mužské kategorii bude vyhlášen ještě absolutní vítěz s největším počtem nominací.

Členové VV a KM vyberou z nominovaných hráčů, trenérů a rozhodčích oceněné z každé kategorie. Osobnost roku, která bude uvedena do pomyslné Síně slávy, bude jako v předchozích letech vyhlašovat VV OFS.