S domácím prostředím se fotbalisté Blanska rozloučili parádně. Nad Uničovem vyhráli 5:3, když zažili zřejmě svůj nejlepší poločas v jarní fázi MSFL. Nejen o utkání, ale také o druhé polovině sezóny i dalších tématech se rozmluvil kouč Petr Vašíček.

„Hlavně chci poděkovat klukům. Jaro, které pro nás bylo ze začátku špatné, nezabalili a naše výkonnost jde nahoru. Všichni hráči, kteří šli do hry, odvedli maximum a za to mají ten nádherný pocit, který fotbal dává v podobě tří bodů,” ocenil Vašíček nasazení svých svěřenců. Celý rozhovor po přestřelce s Uničovem sledujte ve videu níže.