B l a n s k o - V neděli 5. května čeká na naše muže poslední soupeř z pomyslného vrcholu tabulky. Od 16:30 hod. se Blansko utká se Žďárem nad Sázavou, kterému patří 3. příčka v tabulce Moravskoslezské divize D a na podzim naše mužstvo pořádně potrápil na svém hřišti. Dokáže blanenský tým navázat na podzimní výhru 2:1 i v domácím prostředí?
Poslední trénink před utkáním čeká na svěřence trenéra Zbořila dnes večer od 17:30 hod. na stadionu na Údolní.

Podzimní utkání se neslo v duchu nepěkného deštivého počasí, což by se mohlo opakovat i tuto neděli. Předpověď totiž hlásí teploty kolem 7 stupňů a občasné přeháňky.

Vítězství 2:1 se na Vysočině nerodilo na konci září snadno. První gól utkání padl až v 67. minutě, kdy se prosadil David Bednář. Poté zvyšoval v závěru utkání na 2:0 Jiří Huška. Domácí však při závěrečném náporu snížili a nebyli daleko od vyrovnání. Výhra ze Žďáru tak byla velmi cenná a uvidíme, s čím přijede tento soupeř na Údolní. Poslední utkání totiž na svém hřišti hrubě nezvládl, když podlehl posledním Novým Sadům 1:2.

Rozhodčím nedělního utkání bude pan Milan Vojáček, kterému budou asistovat pánové Josef Zavřel a Tomáš Řezníček. Delegátem utkání je pan Antonín Kordula.