B l a n s k o - V sobotu 25. 10. 2014, po posledním zápase podzimní části sezóny 2014/15, převzali hráči týmu starší přípravky B z rukou zástupců vedení FK Blansko stříbrné medaile za 2. místo v ukončené sezóně 2013/14 okresního přeboru.
Tým dosáhl impozantního skóre 396:115, na kterém měli největší zásluhu hráči Lukáš Jančiar se 113 brankami, Jakub Muller s 61 brankou a Jakub Liška s 56 brankami. Nejlepší z nich obdržel cenu „Nejlepší střelec“, tak jako David Kovařík cenu „Nejužitečnější hráč“, Michal Štěpánek cenu “Brankář s druhým nejmenším počtem obdržených branek“ a Filip Kovář cenu „Skokan roku“ za největší výkonnostní posun v týmu.

Zvláštností tohoto týmu je jeho činnost nejenom na poli sportovním. Trenéři kromě sportovních soustředění o jarních či letních prázdninách, připravují pravidelně pro své svěřence a jejich rodiče různé zábavné turistické akce např. letos spojené s poznáváním města Blansko – Výprava historií města Blansko, kde děti spolu s jejich rodiči absolvovali výpravu z Kamenného Mlýna přes Blansek až do města Blanska. Cestou plnili různé úkoly, spojené s historií města. V dubnu letošního roku například ve spolupráci s vedením města Blansko, byl tento tým organizátorem ekologické akce Mission Impossible. Cílem této akce bylo vyčištění povodí potoku Sloupečníku. Vrcholem mimosportovní činnosti tohoto oddílu je organizace největší charitativní akce na Blanensku „You Dream We Run“, které proběhl letos již druhý ročník.

„Stavíme činnost našeho týmu na třech pilířích: fotbal, rodina, přátelství a snažíme se všechny rozvíjet. Ani jeden z nich nefunguje bez druhého. Myslím si, že se nám podařilo vytvořit skvělou partu nejen našich svěřenců, ale i jejich rodičů, kteří nám s přípravou akcí pro kluky pomáhají a vše se pak projevuje i na hřišti,“ říká hlavní trenér týmu Roman Jančiar a dodává spolu s trenéry Pavlem Borkem, Jirkou Grimem a Jardou Vašíčkem: „povyšujeme týmovost a kamarádství nad snahou dosáhnout za každou cenu vítězství v utkání a k tomu by nám odtrénované dvě hodinky týdně nestačily.“

Informace o činnosti tohoto týmu můžete najít i na jejich FB stránkách „Přípravka JaGr FK Blansko“.