Blanenský tým prošel během letní pauzy značnou obměnou. Vyjma již oznámených odchodů přichází do Blanska také řada nových akvizicí.

Marek Kalina
Brankář Marek Kalina přichází na půlroční hostování z Uničova. Čtyřiadvacetiletý brankář loni v dresu Uničova naskočil do 12 duelů MSFL. Marek prošel mládežnickými výběry olomoucké Sigmy a mimo Uničov působil také v Nových Sadech, 1. HFK Olomouc a Frýdku-Místku.

Kryštof Crhan
Záložník patřící brněnské Svratce naposledy působil v jihlavské juniorce, kde v loňské sezóně nastoupil k 21 utkáním. Hráč se zkušenostmi z MSFL vyniká svou rychlostí a výbornou kopací technikou. Již v přípravných utkáních měl na starosti zahrávání standardních situací, ze kterých zásoboval své spoluhráče kvalitními míči.

Karel Jaroš
Tvořivý záložník přichází na roční hostování z Vyškova, kde v loňské sezóně okusil i 2. nejvyšší soutěž. Zranění ze startu soutěže mu však zbrzdilo slibně rozjetou kariéru. Hostování v Blansku má Karlu pomoci především k většímu hernímu vytížení. Nadějný záložník v přípravě nastupoval nejčastěji na pozici středního ofenzivního záložníka.

Filip Chládek
Hráč brněnské Líšně nastupoval v přípravě nejčastěji na pravém kraji zálohy. Vyniká svou rychlostí a důrazem, v přípravě se dokonce i dvakrát gólově prosadil. Do Blanska přichází na půlroční hostování.

Marek Psota
Mladý záložník působil v dorostenecké lize v brněnské Líšni. Do Blanska přichází na přestup.

Rostislav Rajčinec
Devatenáctiletý záložník prošel brněnskou Zbrojovkou a poté se přesunul do konkurenční Líšně, kde spolu s Markem Psotou nastupoval za starší dorost v dorostenecké lize. Do Blanska stejně jako jeho kolega přichází na přestup.

Filip Holman
Filip Holman přichází do Blanska na roční hostování ze Zbrojovky Brno. Mladý středopolař v loňské sezóně nastupoval v MSFL v dresu dvou týmů. Na podzim hájil barvy Vrchoviny a pro jarní část se přesunul do Znojma, v jehož dresu proti Blansku dokonce skóroval. Filip v přípravě do zápasů nenastoupil, neboť se zotavoval ze zranění.

Miroslav Kamenský
Z brněnské Zbrojovky přichází také levonohý Miroslav Kamenský, který se po ukončení smlouvy ve Zbrojovce stává hráčem Blanska! Miroslav působil v divizi ve zbrojovácké juniorce. Hráč s výbornou kopací technikou může nastupovat na levém kraji obrany či zálohy.

Dano Gouamene Sosthene
Defenzivní záložník původem z Pobřeží Slonoviny přišel v průběhu podzimní části loňské sezóny do divizní Staré Říše, kde však svými výkony převyšoval úroveň soutěže. Hlavní předností Dana je kvalitní rozehrávka a klid na míči.

Vítejte v Blansku, kluci!