Dnešním dnem startuje příprava blanenského A-mužstva na jarní část MSFL. Ještě před úvodním tréninkem týmu s lítostí oznamujeme, že v Blansku nebudou nadále pokračovat 2 členové podzimního kádru: Marek Kalina a Kryštof Crhan.

Brankář Marek Kalina byl v Blansku na půlročním hostování z Uničova a povětšinu podzimu plnil roli brankářské jedničky. Marek nastoupil do 12 duelů (1 080 minut) v MSFL, ve kterých podával spolehlivé výkony, a udržel 2 čistá konta. Vedení klubu mělo zájem o pokračování spolupráce, ale nenašlo s hráčem společnou řeč. Jeho další kroky tak pravděpodobně povedou, zdali se kluby domluví, do třetiligových Kvítkovic, kde byl Marek po konci podzimní části již na testech.

Hostování končí také dvacetiletému záložníku Kryštofu Crhanovi. Hráč patřící brněnské Svratce naskočil v blanenském dresu k 15 utkáním (400 minut) ve 3. lize a vstřelil 1 branku. Jak potvrdil samotný hráč, důvodem odchodu je především snaha o větší herní vytížení.

Oběma hráčům děkujeme za jejich odvedenou práci a přejeme hodně štěstí v nových působištích!

Autor: Zdeněk Veselý ml.