Ptejte se Roman Šindelka

Roman Šindelka se ujal trenérského žezla na lavičce týmu FK APOS Blansko v zimě po odchodu trenéra Zbořila. I s velmi omezenými finančními prostředky dokázal spolu s vedením sestavit konkurenceschopný tým, který se úspěšně pere o záchranu v divizi. O offline rozhovoru se můžete blanenského kouče ptát na co chcete. Otázky můžete pokládat do pátku 19:00. Ihned poté bude na všechny odpovězeno.

 
 

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 15 odpovědí v této kategorii celkem.

Dejv (Blansko) 30.4.2010, 17:26
Jaké máte koníčky mimo fotbal?

Odpověď:
Co se týče sportu, rád si zahraji hokej a golf. V zimě rád lyžuji. Také si rád přečtu pěknou knížku. Děkuji všem za dotazy a touto cestou vás zvu na naše další zápasy.
meky (stolpa@gmail.com - Vavřinec) 30.4.2010, 16:47
Čau Romane, můj jednoduchej dotaz zní, má Bečko mančaft na to aby se udrželo v 1B?

Jinak bych tě chtěl pozvat na 17.7. na otevření vavřineckého hřiště, doufám že se ukážeš. ;-)

Odpověď:
Jsem 100% přesvědčený, že současný B tým má na udržení 1. B třídy a může pomýšlet i na umístění v horní části tabulky. Děkuji za pozvání. Určitě se na otevření hřiště přijdu podívat.
Voďa (Blansko) 30.4.2010, 15:44
Ahoj Romane,mám na Tebe víc otázek.Doufám,že to nevadí.
1.Kdyby sis měl v nejbližší budoucnosti vybrat mezi posty bafuňáře a trenéra v oddíle FK Apos,jaká by byla tvoje volba a proč?
2.Jak máte s Pavlem Helánem rozděleny svoje role při trénincích a zápasech?
3.Kdy dostanou další šanci perspektivní dorostenci?
4.Proč bylo prodlouženo hostování Tomáše Koutného?
5.Jak vypadá aktuální zdravotní stav Tomáše Klevety a Radima Farníka?Tomáš odehrál s Třebíčí cca 20min a zdál se být v pořádku.V následujících dvou zápasech už nenastoupil.
6.Proč v zápase se Žďárem nedostal šanci Radim Farník dříve?Z tribuny se mně zdálo,že z toho byl nějakou chvíli rozhozen.
7.Jak to vypadá s brankářem Štěpanovským?
8.Kdo je v kabině vůdčí osobností?
Myslím,že to už stačí.Přeju Tobě,Pavlovi,Sašovi a všem hráčům,aby se vám na hřišti i v osobním životě dařilo.

Odpověď:
Ahoj Miloši, nevadí to.
1. Určitě mě víc baví trénování, u toho bych rád zůstal. Co se týče postu funkcionáře, tak se tomu také nebráním, protože už nějaké zkušenosti jak z fotbalových oddílů tak z vedení svých firem mám.
2. V první řadě musím říct, že jsem hodně rád, že jsem za takové situace dokázal Pavla přesvědčit, aby mi pomohl. V tréninkové fázi mi připravuje hlavně první část, což je rozcvička a zahřátí na provozní teplotu:-). Při zápasech i při cestování mužstva spolupracujeme na 100%.
3. Rád bych dorostence využíval častěji, bohužel v současné situaci je trošku problém zkoordinovat zápasy mužů a dorostu, které se častokrát kryjí a chápu Jirku Pokoje, že nechce dorostence přetěžovat.
4. S Tomášem Koutným jsem byl po celou dobu před jeho hostováním v kontaktu. Vím, že měl vážné problémy s třísly. Po vzájemné dohodě, kdy jsme věděli, že toho moc neodehraje ho klub uvolnil. Jinak s ním počítáme, že se od léta zapojí do přípravy.
5. Tomáš Kleveta po zápase s Třebíčí onemocněl a s tréninkem začal až tento týden. Jsem s ním domluven, že ho zkusím postavit proti Slovácku B. Radim Farník by měl být 100% zdráv a na Slovácku také nastoupit.
6. V první řadě jsem si myslel, že Žďár bude hrát trochu jiným stylem. Z toho důvodu jsme nasadili více defenzivních hráčů. Za stavu 0:0 a pak 1:0 jsem do sestavy nechtěl moc brzy zasahovat. S Radimem jsme si to po zápase dlouze vyříkávali a rozebírali. On to pochopil.
7. Momentálně je neustále zraněný. V současné době počítám jako s brankářem číslo jedna Karlem. Chystáme se dát příležitost i talentovanému Juranovi.
8. Určitě Libor Němec, který vzbuzuje u mladších hráčů respekt. Kabinu tmelí Klimeš, Farník, Kleveta a ostatní starší hráči.
Za všechny ti děkuji za přání.
Standa H. (Blansko) 30.4.2010, 15:30
Ahoj Romane. Chci se zeptat, jak složité bylo dávat dohromady kádr pro jarní část? Existuje už nějaký vize dalšího pokračování klubu? Věřím, že i dál budeš pokračovat v dobře rozjeté práci pro blanenský fotbal. Děkuji za odpověď.

Odpověď:
Ahoj. Sám víš, že jsme se o situaci v klubu často bavili. Před tím tu hráči brali peníze, což se v zimě radikálně změnilo, díky tomu spousta hráčů odešla. Ty hráče, kteří ke klubu měli vztah se nám přesvědčit podařilo i když to nebyla snadná práce. Co se týká vize, opět musím připomenout blížící se valnou hromadu, kde se všechno vyjasní. Samozřejmě já bych rád v klubu pokračoval.
Lucka (Blansko) 30.4.2010, 15:14
Dobrý den pane Šindelka. Chtěl bych se zeptat kam to chcete ve své kariéřa trenéra dotáhnout? Máte nějaký vysněný tým ve kterém byste chtěl trénovat? Díky mějte.

Odpověď:
Ahoj. Rád bych vystřídal Pepeho Guardiolu na lavičce Barcalony:-) Teď vážně. Nejsem až tolik ambiciózní, chtěl bych co nejdéle působit v Blansku u jakéhokoliv týmu od připravky po muže.
Radek V. (Blansko) 30.4.2010, 14:18
Kdo podle vás vyhraje ligu mistrů?

Odpověď:
Chtěl jsem, aby to byla Barcelona. Tipuji, že to dokáže Bayern.
Luke (Šebetov) 30.4.2010, 13:44
Se kterým umístěním budete spokojen po konci sezóny? Jak funguje spolupráce s realizačním týmem? Díky za odpovědi.

Odpověď:
Spokojený bych byl s prvním místem :-), protože jsme jako tým maximalisti. Rozumným cílem bylo zachránit se v divizi, za ním tvrdě jdeme. Veškeré lepší umístění bude úspěchem celého kolektivu. Spolupráce s realizačním týmem je výborná. Za to bych chtěl všem poděkovat.
Květoslava (Blansko) 30.4.2010, 13:32
Dobrý den pane Šindelka, zajímalo by mne s kterými hráči jste nejvíce spokojen? Děkuji a přeji mnoho dalších vítězných bodů

Odpověď:
My máme filozofii postavenou na kolektivu, na týmové práci. Až z toho pak vyčnívají jedinci, jako je v obranné řadě Jan Zich, v záloze Kamil Janíček a v útoku náš střelec Martin Sehnal. Děkuji za přání.
Radek V. (Blansko) 30.4.2010, 12:16
Jaké byly vaše fotbalové kroky? Na které spoluhráče ze své aktivní kariéry rád vzpomínáte? Díky.

Odpověď:
První fotbalové kroky jsem dělal v mateřském oddíle ve Vavřinci. Pak jsem přestoupil do bývalého ČKD Blansko. Poté jsem dlouhou dobu hrál v konkurečním oddíle na Metře. Poslední rok a půl jsem hrál okresní přebor ve Vavřinci, kde jsem byl také trenérem. Ze spoluhráčů rád vzpomínám na Pavla Helána, Libora a Romana Meluzínovi, Zdeňka Veselého a musel bych jich jmenovat takhle mnohem víc. Oni dobře ví, koho mám na mysli.
Dan (Blansko) 30.4.2010, 07:19
Jaká evropská liga je vaše oblíbená? Kterému týmu fandíte?

Odpověď:
Nejraději mám anglickou ligu, v ní fandím Chelsea. Co se týká českých týmů jsem patriot, takže musím říct 1. FC Brno.

Další stránky
12>>
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2022 & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu