Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V lednu 2011 byly zveřejněny tyto aktuality:

1.1.Memoriál na ČT4Ve čtvrtek 30. 12. byla v pořadu Sport v regionech na ČT4 Sport odvysílána zhruba tříminutová reportáž ze 13. ročníku Memoriálu Dana Němce. Pořad můžete sledovat na webu České televize v čase 18:19. Odkaz: http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/310297370070017-sport-v-regionech/
7.1.Bednář na testy do HFKOfenzivní záložník a kapitán A mužstva David Bednář je opět v hledáčku ambiciózního celku MSFL 1. HFK Olomouc, který vede zkušený trenér Petr Uličný. Bednář se od 10. 1. zapojí do přípravy a během následujících 14 dnů by se mělo definitivně rozhodnout o jeho další budoucnosti.
8.1.První trénink mužůVedení klubu oznamuje všem hráčům A i B mužstva, že první trénink v roce 2011 proběhne v úterý 11. ledna od 18 hodin na stadionu na Údolní. Pozvání na tento trénink samozřejmě platí také pro všechny hráče, kterým skončilo hostování.
12.1.Asistentem Michal KuglerTěsně před včerejším úvodním tréninkem proběhla schůzka vedení klubu s nově se tvořícím realizačním týmem A mužstva. Asistentem Tomáše Šenka se nakonec stal Michal Kugler, který k týmu přichází z pozice asistenta trenéra mladšího dorostu. Po vzájemné dohodě nakonec u týmu nebude působit velezkušený trenér Ivan Študent, který měl původně zastávat roli odborného konzultanta. Trenérem brankářů a masérem zůstává Alexandr Malits mladší.
15.1.Bednář byl u výhryZáložník David Bednář odehrál za 1. HFK Olomouc první přátelské utkání. Svěřenci trenéra Uličného vyhráli nad Valašským Meziříčím 1:0 brankou z 15. minuty. Bednář nastoupil na postu středního záložníka a na hřišti vydržel plných 90 minut.
18.1.St. dorost v Letovicích druhýStarší dorostenci obsadili na halovém turnaji v Letovicích, který se konal tuto sobotu druhé místo, když ve finále prohráli s týmem Vísek 1:3. Turnaje se zúčastnilo celkově 8 týmů, z nichž pouze ten blanenský tvořili hráči z dorostenecké kategorie. Individuální ocenění získal David Juran, který byl vyhlášen nejlepším brankářem celého turnaje.
22.1.Na úvod prohra s RousínovemPorážkou 1:2 vstoupili do zimního turnaje v Líšni fotbalisté FK APOS Blansko. První poločas sice svěřenci Tomáše Šenka vyhráli díky brance Doležela ze 31. minuty 1:0, po změně stran však soupeř dvěma slepenými góly v rozmezí pěti minut skóre otočil.
27.1.Vedoucím týmu Vilém SoučekDalší staronová tvář se vrací do realizačního týmu A mužstva. Poslední neobsazenou pozici a sice vedoucí mužstva bude zastávat Vilém Souček, který již tuto roli plnil v minulých letech. Na tuto pozici se vrací po roční přestávce.
28.1.Bednář přestupuje do HFKVedení našeho klubu se včera dohodlo na přestupu šestadvacetiletého záložníka Davida Bednáře do ambiciózního celku 1. HFK Olomouc. Tento transfer by měl být definitivně stvrzen v úterý 1. února, kdy Bednář v novém klubu podepíše smlouvu. Částka, kterou náš klub vyinkasuje odpovídá kvalitám samotného hráče a také skutečnosti, že přestupuje z divizního týmu do celku MSFL. Obě strany se také dohodly, že částku nebudou zveřejňovat.
30.1.Dorost prohrál s BřezovouTaké ve druhém utkání na Artézia Cupu vyšli starší dorostenci bodově naprázdno. Tentokrát svěřenci trenéra Pokoje st. nestačili na Březovou nad Svitavou, které podlehli 2:4 (1:2). Do černého se trefili Majer a Jarůšek.