1

Novinky

Starší žáci na B tým Znojma nestačili

30.09.2009
Z N O J M O - V 7. kole krajského přeboru starších žáků nestačili naši kluci na B tým 1. SC Znojmo, kterému podlehli 4:0.

Mladší dorost podruhé v sezóně nadělil devítku

30.09.2009
B L A N S K O - Mladší dorost rozpoutal proti Židenicím střeleckou kanonádu. Pěti brankami se předvedl střídající Juran, který jinak nastupuje mezi třemi tyčemi.

Starší dorost v útlumu - prohrál doma s Židenicemi

30.09.2009
B L A N S K O - Po první porážce, která přišla v minulém kole neuspěl starší dorost tentokrát doma proti Židenicím. Týmu chyběl trenér Michal Polák, kterého zastoupil Radek Sedláček.

A tým prohrál díky brankám do šatny

28.09.2009
Ž Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U - Pětizápasová neporazitelnost fotbalistů FK APOS Blansko skončila. Domácí Žďár se o to postaral díky dvěma slepeným brankám zkušeného útočníka Karáska v rozmezí jediné minuty.

Juniorka Vavřinci nedala šanci

26.09.2009
B L A N S K O - Ani náznak pochyb nemohl být ve střetnutí Juniorky s Vavřincem o tom, kdo má jaké ambice. O výsledku bylo rozhodnuto již po prvním poločase.

Starší žáci si poradili s Veselím

21.09.2009
B L A N S K O - Třetí domácí utkání v sezóně zvládli svěřenci trenéra Stupky tříbodově, navíc udrželi podruhé doma čisté konto.

Dorost B jednoznačně vyhrál ve Sloupě

21.09.2009
S L O U P - také ve čtvrtém kole B dorost získal tři body, navícp o suverénním vítězství.

Mladší dorost v Mutěnicích vyhrál

21.09.2009
M U T Ě N I C E - Ve třetím venkovním utkání mladší dorost získal tři body na půdě Mutěnic.

Starší dorost poprvé prohrál

21.09.2009
M U T Ě N I C E - Poprvé v letošním ročníku jihomoravského přeboru okusili starší dorostenci hořkost porážky.

Juniorka v souboji o první místo dominovala

19.09.2009
D R N O V I C E   U   L Y S I C - V souboji dvou týmů ze špičky tabulky mělo jasně navrch naše B mužstvo, která dokázalo vstřelit hned 4 branky.

O výhře nad Vyškovem rozhodl Bednář

19.09.2009
B L A N S K O - Fotbalisté FK APOS Blansko dokázali i přes nepříliš povedený výkon potvrdit tři body z Třebíče a porazili Rostex Vyškov 3:2. Všechny branky padly až ve druhém poločase. O dvě se postaral Bednář a jednu přidal Traxl.

Petr Vašíček povede divizní Rousínov

16.09.2009
B L A N S K O - Nepříliš dlouho byl bez angažmá trenér Petr Vašíček. Jeho novým působištěm se v úterý stal 14. celek divize D Framoz Rousínov. Bývalý blanenský kouč nahradil na tomto postu Františka Schneidera, který na svoji funkci rezignoval po porážce v Napajedlech. Premiéru před vlastním publikem se nový trenér Rousínova odbyje tuto sobotu, kdy nastoupí jeho svěřenci proti Otrokovicím. Naše mužstvo se v podzimní části utká s Rousínovem na jeho hřišti v sobotu 24. října v rámci 12. kola.

Starší žáci podlehli vysoko 1. FC Brno C

14.09.2009
B R N O - V pátém mistrovském utkání utržili svěřenci Petra Stupky debakl v Brně s C týmem 1. FC.

Dorost B porazil Lipovec

13.09.2009
B L A N S K O - B dorost ve třetím utkání sezóny nadělil Lipovci devět branek.

Mladší dorost nedal Krumlovu šanci

13.09.2009
B L A N S K O - Další vysoké vítězství si na své konto připsali mladší dorostenci FK APOS Blansko. Střelecky se blýsk Jan Sedlák, autor hattricku.