Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V lednu 2011 byly zveřejněny tyto aktuality:

30.1.Dorost prohrál s BřezovouTaké ve druhém utkání na Artézia Cupu vyšli starší dorostenci bodově naprázdno. Tentokrát svěřenci trenéra Pokoje st. nestačili na Březovou nad Svitavou, které podlehli 2:4 (1:2). Do černého se trefili Majer a Jarůšek.
28.1.Bednář přestupuje do HFKVedení našeho klubu se včera dohodlo na přestupu šestadvacetiletého záložníka Davida Bednáře do ambiciózního celku 1. HFK Olomouc. Tento transfer by měl být definitivně stvrzen v úterý 1. února, kdy Bednář v novém klubu podepíše smlouvu. Částka, kterou náš klub vyinkasuje odpovídá kvalitám samotného hráče a také skutečnosti, že přestupuje z divizního týmu do celku MSFL. Obě strany se také dohodly, že částku nebudou zveřejňovat.
27.1.Vedoucím týmu Vilém SoučekDalší staronová tvář se vrací do realizačního týmu A mužstva. Poslední neobsazenou pozici a sice vedoucí mužstva bude zastávat Vilém Souček, který již tuto roli plnil v minulých letech. Na tuto pozici se vrací po roční přestávce.
22.1.Na úvod prohra s RousínovemPorážkou 1:2 vstoupili do zimního turnaje v Líšni fotbalisté FK APOS Blansko. První poločas sice svěřenci Tomáše Šenka vyhráli díky brance Doležela ze 31. minuty 1:0, po změně stran však soupeř dvěma slepenými góly v rozmezí pěti minut skóre otočil.
18.1.St. dorost v Letovicích druhýStarší dorostenci obsadili na halovém turnaji v Letovicích, který se konal tuto sobotu druhé místo, když ve finále prohráli s týmem Vísek 1:3. Turnaje se zúčastnilo celkově 8 týmů, z nichž pouze ten blanenský tvořili hráči z dorostenecké kategorie. Individuální ocenění získal David Juran, který byl vyhlášen nejlepším brankářem celého turnaje.
15.1.Bednář byl u výhryZáložník David Bednář odehrál za 1. HFK Olomouc první přátelské utkání. Svěřenci trenéra Uličného vyhráli nad Valašským Meziříčím 1:0 brankou z 15. minuty. Bednář nastoupil na postu středního záložníka a na hřišti vydržel plných 90 minut.
12.1.Asistentem Michal KuglerTěsně před včerejším úvodním tréninkem proběhla schůzka vedení klubu s nově se tvořícím realizačním týmem A mužstva. Asistentem Tomáše Šenka se nakonec stal Michal Kugler, který k týmu přichází z pozice asistenta trenéra mladšího dorostu. Po vzájemné dohodě nakonec u týmu nebude působit velezkušený trenér Ivan Študent, který měl původně zastávat roli odborného konzultanta. Trenérem brankářů a masérem zůstává Alexandr Malits mladší.
8.1.První trénink mužůVedení klubu oznamuje všem hráčům A i B mužstva, že první trénink v roce 2011 proběhne v úterý 11. ledna od 18 hodin na stadionu na Údolní. Pozvání na tento trénink samozřejmě platí také pro všechny hráče, kterým skončilo hostování.
7.1.Bednář na testy do HFKOfenzivní záložník a kapitán A mužstva David Bednář je opět v hledáčku ambiciózního celku MSFL 1. HFK Olomouc, který vede zkušený trenér Petr Uličný. Bednář se od 10. 1. zapojí do přípravy a během následujících 14 dnů by se mělo definitivně rozhodnout o jeho další budoucnosti.
1.1.Memoriál na ČT4Ve čtvrtek 30. 12. byla v pořadu Sport v regionech na ČT4 Sport odvysílána zhruba tříminutová reportáž ze 13. ročníku Memoriálu Dana Němce. Pořad můžete sledovat na webu České televize v čase 18:19. Odkaz: http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/310297370070017-sport-v-regionech/