Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V lednu 2013 byly zveřejněny tyto aktuality:

3.1.K. Jarůšek manažerem v OpavěPředstavenstvo Slezského FC Opava dnes jmenovalo bývalého trenéra FK Blansko Karla Jarůška do funkce sportovního manažera. Karel Jarůšek se s druholigovým klubem dohodl na smlouvě do konce sezóny 2012/13. „Karel Jarůšek je uznávanou osobností ve fotbalovém prostředí. Věřím, že jeho sportovní i manažerské zkušenosti našemu klubu pomohou,“ řekla k tomuto kroku na webu SFC předsedkyně představenstva Pavla Brady.
9.1.L. Pernica zažil krutou prohruVysokou porážku 0:4 v dresu Zbrojovky Brno musel zkousnout odchovanec našeho klubu, obránce Luděk Pernica. Jeho tým podlehl dnes v 1. kole Tipsport ligy Vysočině Jihlava vysoko 0:4, mladý obránce si navíc na své konto ve 28. min. připsal smolnou vlastní branku. Ta znamenala průběžné skóre 0:2. Na rozhovor s Luďkem Pernicou se můžete podívat zde: http://brnensky.denik.cz/...
10.1.M. Šenk se zranilBěhem včerejší tréninkové jednotky si záložník Michal Šenk, který je na zkoušce v druholigové Opavě, přivodil svalové zranění. Podle lékařského vyšetření čeká rychlonohého záložníka třítýdenní pauza. Touto cestou přejeme Michalovi brzké uzdravení.
14.1.Se Svitavami v pátekDruhé přátelské utkání ve Svitavách sehrají fotbalisté FK Blansko v pátek 25. 1. od 17:30 na UT v Lánech. K této změně došlo po dohodě obou klubů. Aktuální rozpis přípravných utkání A týmu naleznete zde: http://www.fkblansko.cz/zapas.asp
25.1.Derby odloženoZítřejší utkání B týmu FK Blansko s dorostem, které mělo ve 12 hodin zahájit 8. ročník zimního boskovického turnaje s název Artézia Cup bylo pro nedostatečný počet hráčů B týmu odloženo.
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu