Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V lednu 2014 byly zveřejněny tyto aktuality:

27.1.Ve středu proti KohoutovicímJiž tuto středu 29. ledna sehrají fotbalisté FK Blansko druhé přátelské utkání v rámci probíhající zimní přípravy. Jejich soupeřem bude od 18:00 na umělé trávě Nordic Brno za Lužánkami celek Tatranu Kohoutovice.
25.1.Ml. dorost zdolal KohoutoviceV dnešním přípravném utkání na umělé trávě Nordic Brno porazili mladší dorostenci Tatran Kohoutovice poměrem 3:0, branky: Keprt, Loula, O. Zmeko. Sestava: Matuška - Maňoušek, Študent, Psota, Dobeš - Mareček, Keprt, Zeman, Loula - O. Zmeko, Vintr. Náhradníci: D. Zmeko, Urbánek, Šíbl, Kala, Borek.
21.1.Šenk trénuje v BystrciBývalý záložník FK Blansko Michal Šenk zahájil přípravu v 7. celku divize D Dostě Bystrc, kterou vede ex-blanenský kouč Michal Kugler. Zde by měl levonohý záložník, který v loňském roce působil v Rosicích, na jaře hostovat.
19.1.St. žáci vyhráli Z-Model CupStarší žáci slaví vítězství na domácím turnaji - Z-Model Cupu 2014, který se odehrál dnes ve sportovní hale na Údolní. Ve finále porazili svěřenci Michala Šenkeříka a Tomáše Vacha Vyškov 1:0, když o vítězi musely rozhodnout až pokutové kopy. Ty vyzněly ve prospěch Blanska poměrem 3:2.
17.1.Michálka testují RosiceZáložník David Michálek, který na podzim oblékal dres Blanska, je na testech v klubu FC Slovan Rosice. „V přípravě dostane dostatek prostoru k tomu, aby trenéry přesvědčil, že si místo v týmu zaslouží,“ objasnil Michálkovu situaci pro klubový web rosický ředitel Petr Čejka.
15.1.K A týmu se připojil KoudelkaVčera absolvoval první trénink s A mužstvem Jan Koudelka (1992). Ofenzivní záložník se zkušenostmi s MSFL, které načerpal v dresech juniorky Vysočiny Jihlava, Líšně a Zábřehu odehrál většinu podzimu v Boskovicích.
14.1.Přípravné zápasy A týmuA tým FK Blansko sehraje v rámci zimní přípravy celkem 8 přátelských utkání. Jejich aktuální rozpis naleznete zde: http://www.fkblansko.cz/zapas...
V případě změn bude průběžně aktualizován.
14.1.Přípravné zápasy B týmuTaké B tým FK Blansko již zná program svých přípravných utkání. Ty odehraje v drtivé většině na umělé trávě VÚT Brno. Jejich aktuální rozpis naleznete zde: http://www.fkblansko.cz/zapas...
V případě změn bude průběžně aktualizován.
12.1.A tým zítra zahájí přípravuJiž zítra se k úvodnímu tréninku v rámci zimní přípravy sejdou fotbalisté A týmu FK Blansko. Ten absolvují svěřenci kouče Hajského od 18:00 na umělé trávě v areálu hotelu Boby v Brně.
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu