1

Novinky

Zcela zasloužené vítězství, měl po zápase s Líšní jasno trenér Zbořil

31.10.2016
B l a n s k o - Svůj pohled k utkání s Líšní přidal tradičně trenér Zbyněk Zbořil, kterému se nezamlouval první poločas. Po změně stran už však jeho svěřenci přidali na obrátkách a dočkali se podle jeho slov zaslouženého vítězství.

Rozhodl první gól, hodnotil výhru nad Líšní Jan Koudelka

31.10.2016
B l a n s k o - V 81. minutě důležitého utkání s Líšní potěšil oko diváka výstavní trefou, která pro Blansko znamenala pojišťovací druhou branku. Útočník Jan Koudelka byl ve druhém poločase pro obranu soupeře stálým nebezpečím a nemohl tak chybět ani u pozápasového hodnocení.

Blansko si sváteční den osladilo důležitou výhrou nad Líšní

31.10.2016
B l a n s k o - Jedno z důležitých utkání v boji o záchranu v Moravskoslezské lize zvládli fotbalisté A týmu FK Blansko na výbornou. V Den české státnosti porazili svěřenci trenéra Zbořila celek SK Líšeň 3:0. Mezi střelce se zapsali Jakub Kučera, Jan Koudelka a Stanislav Píšek.

STOJÍTE ZA SVÝM TÝMEM? Podpořte nás, když nakupujete!

27.10.2016
B l a n s k o - Přidali jsme se do projektu myGIVT. Pokud nakupujete na internetu – od svetru, přes parfém, televizor, dovolenou a nebo si objednáváte jídlo domů – můžete nám pomoci.

Důležitá záchranářská bitva, Blansko na státní svátek přivítá Líšeň

27.10.2016
B l a n s k o - Jedno z klíčových utkání v boji o setrvání v Moravskoslezské lize sehrají v rámci 13. kola fotbalisté A týmu FK Blansko. Svěřenci trenéra Zbyňka Zbořila hostí v pátek 28. října na stadionu na Údolní celek SK Líšeň. Ten se 7 body okupuje 15. místo v tabulce.

Asi poslední post, který jsem v kariéře nehrál, říká Jan Trtílek

23.10.2016
O l o m o u c / B l a n s k o - Na nezvyklém postu vypomohl svému mužstvu v zápase s rezervou Sigmy Olomouc Jan Trtílek. Blanenský odchovanec, který má obvykle na starosti ofenzivu, tentokrát nastoupil po boku Jakuba Šplíchala na pozici středního obránce, kde rozhodně nezklamal.

Pro nás to byla velká škola, říká o zápase s Olomoucí B kapitán Lukáš Koláček

23.10.2016
O l o m o u c / B l a n s k o - V prvním poločase utkání s rezervou olomoucké Sigmy byl ve dvou klíčových momentech. Kapitán Blanska Lukáš Koláček nejprve v 17. minutě nedopravil míč za záda brankáře a ve 29. minutě se po jeho kontaktu s Yunisem pískal pokutový kop. Oba momenty jsme zhodnotili v našem rozhovoru.

Výsledek odpovídá kvalitě hráčů i klubů, říká soudně trenér Zbořil

23.10.2016
O l o m o u c / B l a n s k o - Nejvyšší dosavadní venkovní porážka Blanska se zrodila na půdě rezervy olomoucké Sigmy, která v loňském ročníku hrála Fotbalovou národní ligu a letos patří ke špičce MSFL. Zápas zhodnotil trenér Zbyněk Zbořil, který také okomentoval zařazení Jana Trtílka na post středního obránce.

Blansko vzdorovalo Sigmě B jen půlhodinu, odváží si čtyřbrankovou prohru

23.10.2016
O l o m o u c / B l a n s k o - Nejvyšší venkovní porážku v dosavadním průběhu letošního ročníku Moravskoslezské ligy utrpěli fotbalisté A týmu FK Blansko. Svěřenci trenéra Zbyňka Zbořila vzdorovali rezervě olomoucké Sigmy jen prvních 30 minut, nakonec odešli poraženi po výsledku 4:0.

Napsali o nás: Koudelka nasázel šest branek. Popravil Hulín a pomohl zničit Příbram

21.10.2016
B l a n s k o - Šest gólů ve dvou zápasech nasázel fotbalový útočník Jan Koudelka, který nastupuje ve třetiligovém Blansku. Hraje také nejvyšší soutěž v malém fotbalu v dresu Blanenska.

Blansko zahájí další kolo Moravskoslezské ligy na půdě rezervy lídra druhé ligy

20.10.2016
B l a n s k o - Fotbalisté A týmu FK Blansko se v rámci 12. kola Moravskoslezské ligy představí na hřišti č. 2 Androva stadionu v Olomouci. Zde je čeká souboj s rezervou olomoucké Sigmy. A tým vévodí druhé lize, třetiligová rezerva zaujímá v tabulce s 22 body 2. místo.

Napsali o nás: Prioritou bylo zachránit život, říká kapitán blanenských fotbalistů Lukáš Koláček

18.10.2016
B l a n s k o - Považuje to za samozřejmost, ale ne každý by se zachoval jako on. Obránce Blanska Lukáš Koláček pomohl v 10. kole Moravskoslezské fotbalové ligy proti Otrokovicím zachránit život protihráči Robinu Elšíkovi, který během utkání ošklivě upadl hlavou na zábradlí.

Bylo to strašně náročné, říká o svém novém postu Stanislav Píšek

16.10.2016
B l a n s k o - V první třetině sezóny si bez něj nedokázal představit obrannou linii. Tentokrát však trenér Zbořil zařadil více než dvoumetrového Stanislava Píška na hrot útoku a i díky jeho černé práci Blansko získalo proti Hulínu tři body.

Vážím si toho, že jsme to s výborným mančaftem otočili, říká exekutor penalt Jan Koudelka

16.10.2016
B l a n s k o - Ve druhém poločase utkání s Hulínem byly ve prospěch Blanska nařízeny dva pokutové kopy, které proměnil Jan Koudelka. I díky jeho dvougólovému příspěvku Blanenští otočili nepříznivý vývoj a vybojovali tři body, kterých si útočník velmi cenil.

Za druhý poločas jsme si zasloužili vyhrát, hodnotil zápas s Hulínem trenér Zbořil

16.10.2016
B l a n s k o - Vítězné utkání s Hulínem tradičně zhodnotil trenér Zbyněk Zbořil. Ten udělal v sestavě několik změn. Tou nejvýraznější bylo nasazení Stanislava Píška na hrot útoku.