1

Novinky

A tým se s líšeňským turnajem rozloučil výhrou

28.02.2010
L í š e ň - Vysokým vítězstvím 4:0 zakončili účinkování na zimním turnaji v Líšni fotbalisté FK APOS Blansko. Do sítě Rousínova se postupně trefili Starý, Farník, Beneš a Nečas.

Výhru s Dobšicemi orámovaly branky v úvodu a v závěru

27.02.2010
B o s k o v i c e - Vítězstvím 2:0 skončilo další přípravné utkání fotbalistů FK APOS Blansko. Proti Dobšicím nastoupily v obou poločasech dvě naprosto odlišné sestavy.

Přípravka obsadila ve Svitavách 6. místo

24.02.2010
S v i t a v y / B l a n s k o - Výborně obsazeného halového turnaje se v neděli zúčastnila přípravka FK APOS Blansko. V nabité konkurenci nakonec skončili naši kluci na 6. místě.

Valná hromada výrazné změny nepřinesla

23.02.2010
B l a n s k o - Druhý termín mimořádné valné hromady proběhl v sobotu ve Fotbalové hospůdce na stadionu Na Údolní.

B tým na Artézii nestačil na Svitavy

23.02.2010
B o s k o v i c e - Porážkou 2:4 skončilo další přípravné utkání B týmu v rámci boskovického Artézia Cupu. Tentokrát se svěřenci trenéra Šindelky museli sklonit před druhým týmem krajského přeboru pardubického kraje Svitavami.

Starší dorost udolal v přestřelce Bohunice

23.02.2010
B r n o / B l a n s k o - V sedmibrankovou přestřelku se změnilo přípravné utkání staršího dorostu s Bohunicemi. Po poločase 3:0 ve prospěch Blanska se nakonec svěřenci Michala Poláka o vítězství strachovali.

Výsledky přípravných utkání mládeže

21.02.2010
B r n o / B l a n s k o - Hned tři přípravná utkání s týmem Bohunic o víkendu postupně sehráli mladší dorostenci a starší a mladší žáci (Foto z utkání mladších žáků).

Bratrský souboj vyzněl pro Luďka Pernicu

21.02.2010
L í š e ň - V 6. kole líšeňského zimního turnaje prohráli fotbalisté FK APOS Blansko s 1. FC Brno B 1:5. Jedinou branku našich barev zaznamenal v 54. minutě po ukázkové hlavičce Marek Pernica. V dresu Brna B proti němu nastoupil bratr Luděk. (Na snímku Marek Pernica a Zdeněk Polák).

Derby vyznělo jednoznačně pro Boskovice

17.02.2010
B o s k o v i c e - Přesvědčivým výsledkem 4:0 porazili v přátelském utkání domácí Boskovice fotbalisty FK APOS Blansko. Dvakrát se mezi střelce zapsal zkušený Jiří Vorlický. Premiéru v dresu A týmu si odbyl brankář Jakub Kyzlink (na snímku).

Mladší žáci vyhráli halovou ligu

16.02.2010
K u ř i m / B l a n s k o - Suverénním způsobem vyhráli mladší žáci letošní ročník halové ligy, jejíž dějistvím byla nedaleká Kuřim.

Přípravky uspěly na domácím turnaji

15.02.2010
B l a n s k o - Ve sportovní hale TJ ČKD Blansko se odehrály v sobotu dva na sebe navazující turnaje přípravek.

B tým podlehl v derby Boskovicím

15.02.2010
B o s k o v i c e - V pořadí již třetí porážku si na Artézia Cupu připsali fotbalisté FK APOS Blansko B. Tentokrát nestačili na domácí Boskovice, za které nastoupili převážně hráči B mužstva.

Souboj obran rozhodl Oprchal

13.02.2010
L í š e ň - V 5. kole zimního turnaje v Líšni prohráli fotbalisté FK APOS Blansko s pořádajícím týmem 1:0. O výsledku rozhodla v 72. minutě přesná hlavička Zbyňka Oprchala.

Mladší žáci prohráli s 1. FC Brno

08.02.2010
B r n o / B l a n s k o - V neděli sehráli mladší žáci přátelské utkání s 1. FC Brno. Na umělé trávě v Brněnských Ivanovicích dominovali domácí, kteří zvítězili 9:1.

B tým nestačil na Kuřim

07.02.2010
B o s k o v i c e - Ve třetím kole Artézia Cupu podlehl B tým FK APOS Blansko 1:3 Kuřimi. Jedinou branku vstřelil po změně stran Marek Pernica.