Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V březnu 2015 byly zveřejněny tyto aktuality:

2.3.Dorost prohrál s RájcemVe druhém utkání v rámci zimního turnaje v Boskovicích prohrál dorost FK Blansko s muži Rájce-Jestřebí poměrem 2:3 (1:1), branky: O. Zmeko 2.
8.3.Dorost porazil Boskovice BVe třetím utkání na zimním turnaji v Boskovicích porazil dorost FK Blansko, v jehož sestavě nastoupili mladší i starší dorostenci, rezervní mužský tým Boskovic poměrem 5:2 (2:1), branky: Vintr, Souček, Študent, O. Zmeko, vlastní. Sestava: M. Šmerda - Blažek, Bílek, Zemach, Manoušek - Semchuk, R. Keprt, Souček, Vintr - O. Zmeko, Beránek, střídali: D. Zmeko, Študent, Kohút.
15.3.St. dorost porazil VískyV dalším utkání na zimním turnaji v Boskovicích - Artézia Cupu porazili starší dorostenci muže Vísek jednoznačně 8:2 (2:0), branky: O. Zmeko 3, Beránek 2, R. Keprt 2, Mareček.
17.3.L. Pernica v širší nominaci Luděk Pernica, který své první fotbalové krůčky dělal v ASK Blansko, se poprvé v kariéře dostal do širší nominace české fotbalové reprezentace pro kvalifikační utkání s Lotyšskem a přátelské utkání se Slovenskem. Gratulujeme! odkaz
18.3.Alexandr Rek v nominaciJihomoravský výběr žáků U14 odehraje ve středu 25. března od 12:30 v Rosicích utkání s výběrem KFS Vysočina. V šestnáctičlenné nominaci je také hráč týmu starších žáků FK Blansko Alexandr Rek. Blahopřejeme!
21.3.Radim Fousek do BlanskaO dalšího hráče se rozrostl kádr A týmu. Na hostování do konce června přichází do Blanska z klubu SK Líšeň obránce Radim Fousek, který je bratrem Přemysla Fouska.
28.3.Výsledky dorostu17. kolo divize D, starší dorost:
Blansko - Tatran Bohunice 0:1 (0:0),
mladší dorost:
Blansko - Tatran Bohunice 0:1 (0:0).
28.3.Farma ve Slatině prohrálaFotbalisté farmářského Bořitova v rámci 15. kola 1.A třídy, skupiny A podlehli celku Slatiny.
SK Slatina - Sokol Bořitov 4:1 (2:1), branka: Bezděk, ČK: Jelínek.
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu