Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V dubnu 2010 byly zveřejněny tyto aktuality:

5.4.Nominace žáků - výběr OFSKomise mládeže OFS nominovala reprezentanty okresu Blansko (ročníky 1997 a 1998) na meziokresní finále „O Putovní pohár předsedy JmKFS“, který ve čtvrtek 15. dubna 2010 uspořádá OFS Brno - venkov. Meziokresní finále se odehraje na hřištích ve Vojkovicích.
Nominace 1997:
FK APOS Blansko - Hemzal, Matuška, Kohút, Maňoušek, Loula, Souček P., Šíbl, Zmeko O., Vintr
Nominace 1998:
FK APOS Blansko - Blažek F., Študent, Závodný, Zmeko D., Sedlák, Kala
7.4.Nové fotkyDo fotogalerie byly přidáný fotky z utkání mladších žáků proti Dostě Bystrc a také ze sobotního derby Boskovice - Blansko.
14.4.Minuta tichaKaždému zápasu, sehranému o tomto víkendu v České republice, by měla předcházet minuta ticha. Jde o doporučení ČMFS v souvislosti se dnem smutku. Vláda odsouhlasila návrh, kterým se říká, že ve dnech 17. a 18. dubna bude vyhlášen den smutku. Vyzvala všechny obyvatele, aby 17. dubna v poledne minutou ticha uctili památku obětí. Dále ve dnech 17. a 18. dubna budou státní vlajky na úředních a veřejných budovách vyvěšeny na půl žerdi nebo stožáru. Zároveň vláda doporučuje organizátorům všech veřejných kulturních a sportovních akcí zvážit, jak vhodným způsobem uctít památku obětí. Fotbalový svaz tedy doporučuje všem svým klubům, aby před každým víkendovým utkáním ve všech soutěžích, tedy i mládežnických, byla minutou ticha uctěna památka obětí tragedie polského letounu s prezidentem Lechem Kaczynskim a dalšími osobnostmi na palubě.
17.4.Výsledkový servisB muži - Sloup 1:0 (0:0)
Branka: Hanskut

St. dorost - Hodonín-Šardice B 8:1 (4:0)
Branky: Jarůšek 3, Trtílek 2, Sedláček, Blatný, Vašák

Ml. dorost - Hodonín-Šardice B nesehráno
hostující tým se k utkání nedostavil

Lanžhot - St. žáci 0:3 (0:2)

Lanžhot - Ml. žáci 0:21
23.4.Přípravka A porazila BoskoviceVe středečním mistrovském utkání na umělce v Boskovicích porazila příprava A svého soupeře vysoko 23:0 (12:0).
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu