1

Novinky

Střelecké hody v Bystrci! Lídr divize zvítězil na brněnské půdě hladce 7:0

28.04.2019
B l a n s k o - Nedělní venkovní utkání zastihlo blanenské hráče při střelecké chuti. Dalším hattrickem se po střídání v druhém poločase prezentoval Jiří Tulaydan, dva góly přidal kapitán David Bednář a po gólu pak přispěli Luboš Chloupek a Daniel Přerovský. Náskok na druhé Rosice, které zvítězily ve Staré Říši, stále činí 11 bodů.

Jarní speciál: Očima Jiřího Tulaydana a Dominika Urbančoka

27.04.2019
B l a n s k o / Další rozhovor byl zprostředkován se dvěma ofenzivními tahouny Blanska, Jiřím Tulaydanem a Dominikem Urbančokem. Jejich postřehy směrem k jejich působení v Blansku se dočtete níže.

Dorostenci napůl úspěšně s Třincem, muži zajíždí v neděli do Bystrce, žáci hrají dnes v Kunštátu

27.04.2019
B l a n s k o - Dorostenecké počínání na domácím hřišti přineslo poloviční úspěch. Zatímco starší dorostenci těsně podlehli Třinci 2:3, mladší se proti hostujícímu celku vytáhli a zvítězili 3:0.

Kanonáda v druhé půli vynesla domácí k výraznému vítězství, Blansko si poradilo s Bzencem vysoko 6:1

20.04.2019
B l a n s k o - Fotbalisté Bzence na Velký pátek dlouho vzdorovali blanenských hráčům při jejich obléhání, ale nakonec tento tlak nevydrželi. Domácím se podařilo díky slepeným brankám mezi 55. - 57. minutou a poté 79. - 90. minutou charakter utkání výrazně pozměnit a zvítězit s přehledem 6:1. Hattrickem se blýskl střídající Jiří Tulaydan, dva góly přidal Dominik Urbančok a závěrečnou trefu obstaral Luboš Chloupek

Velký pátek s fotbalem na Údolní, Blansko přivítá Bzenec!

18.04.2019
B l a n s k o - Velikonoce ve znamení fotbalu! Již zítra odpoledne přivítají blanenští muži na Údolní v rámci 21. kola Moravskoslezské divize D tým Bzence. Utkání začíná v 16:30 hod. Ve stejný den v dopoledních hodinách budou bojovat dorostenci ve Starém Městě se Slováckem B. Žáci se představí v sobotu na Mlýnské proti družstvům FKM Kahan.

Těsné porážky dorostenců s Opavou, mladší prohráli na Údolní 0:1, starší poté 0:2

18.04.2019
B l a n s k o - Dva velmi těžké duely sehráli v pondělí odpoledne blanenští dorostenci na stadionu na Údolní. Soupeřem jim byla Opava, která do Blanska přijela ukázat svou sílu. Kombinačně i v důrazu lepší hosté se snažili hlídat zadní vrátka a nedovolil domácím ani v jednom z duelů regulérně skórovat. Naopak sami přidali celkem tři branky a odvezli si z blanenské půdy dvě těsná vítězství.

Středeční odpoledne nabídne pohárové utkání starších žáků

17.04.2019
B l a n s k o - Starší žáci se představí ve čtvrtfinále poháru JmKFS proti týmu AFK Tišnov. Utkání začíná v 17 hodin a bude sehráno na hřišti na Mlýnské ulici. Přijďte podpořit blanenské mládí.

Branky Přerovského a Sedla v závěru utkání měly v Tasovicích cenu zlata, Blansko dovezlo z jižní Moravy vítězství 2:1

14.04.2019
B l a n s k o - Velmi cenné vítězství vybojovali muži FK Blansko na půdě velmi nepříjemných Tasovic. Na podzim to byla v Blansku těžce vydřená výhra 3:2, na jihu Moravy se domácí dostali hned v úvodu utkání do vedení, které drželi až do 78. minuty, kdy srovnal Daniel Přerovský, V 86. minutě vstřelil vítěznou branku utkání Martin Sedlo a pojistil Blansku bodový náskok v čele tabulky před Rosicemi.

Víkend ve znamení venkovních utkání, dorostenci hrají na Údolní netradičně v pondělí

11.04.2019
B l a n s k o - Venkovní utkání čekají během neděle na blanenské muže a žáky. Muži zajíždějí k dalšímu náročnému utkání do Tasovic, žáky čeká souboj s boskovickým "B" týmem v dopoledních hodinách. Dorostenci se představí proti silné Opavě až v pondělí odpoledne na stadionu na Údolní.

Zaostřeno na posily: Michal Ordoš

08.04.2019
B l a n s k o - Od začátku února působí v našem klubu hráč se spoustou ligových zkušeností. Je jím Michal Ordoš, který v rozhovoru odpovídal na několik otázek, týkajících se současného působení v FK Blansko i jeho fotbalové minulosti.

Muži remizovali 1:1 se Starou Říší a poprvé v sezóně ztratili body doma

06.04.2019
B l a n s k o - První ztrátu na domácím hřišti "prožili" svěřenci trenéra Zbořila v utkání se Starou Říší. Třetí celek Moravskoslezské divize D se rychlou brankou v úvodu utkání dostal do vedení, což mu vydrželo až do 32. minuty, kdy za domácí snižoval Tulaydan. Kromě dvou branek viděli domácí fanoušci také dvě červené karty, jedna z nich byla pro kapitána Davida Bednáře.

Starší přípravka obsadila na turnaji v Bosonohách 2. místo

05.04.2019
B l a n s k o - Vydařený turnaj má za sebou starší přípravka A, vedená trenéry Michalem Malitsem a Zbyňkem Feikem. Na turnaji v Bosonohách obsadili naši hráči a hráčky skvělé 2. místo, což je může velmi povzbudit do dalších turnajů a zápasů během jara.

Na Údolní dorazí Stará Říše, dorostenci se představí ve Vítkovicích, na žáky čeká FK Znojmo

02.04.2019
B l a n s k o - Čtvrté utkání jarní části sezóny sehrají blanenští muži v sobotu od 15:30 na Údolní, kde budou soupeřit s momentálně třetí Starou Říší. Žáci se představí ve stejný den na Mlýnské proti mužstvům FK Znojma. Dorostence čeká v neděli výjezd do Ostravy, v níž se utkají s týmy Vítkovic.