1

Novinky

V Konici rozhodl úvod druhého poločasu

30.05.2010
B l a n s k o - Těsnou porážkou 1:2 skončilo předposlední venkovní vystoupení fotbalistů FK APOS Blansko v sezóně na hřišti Konice. Po bezbrankovém prvním poločase nejprve oba týmy skórovaly z penalty. Zisk tří bodů pro domácí zajistil v 63. min. po rohovém kopu obránce Rus. Blansko tak ještě stále nemá 100% jistotu záchrany.

Valná hromada nebyla usnášeníschopná

29.05.2010
B l a n s k o - Ve fotbalové hospůdce na stadionu Na Údolní byla dnes svolána mimořádná valná hromada FK APOS Blansko.

Snad si alespoň bod odvezeme, doufá Tomáš Kleveta

28.05.2010
B l a n s k o - Proti Konici odehrál všechna tři dosavadní vzájemná utkání. Defenzivní záložník Tomáš Kleveta (34) bude v neděli spolu se svými spoluhráči bojovat o první vítězství nad tímto soupeřem.

Porazí Blansko poprvé Konici?

28.05.2010
B l a n s k o - Na nepříliš oblíbeného soupeře narazí v rámci 28. kola divize D fotbalisté FK APOS Blansko. V neděli se od 16:30 představí na hřišti Konice, kterou v novodobé historii našeho klubu ještě nedokázali porazit.

Hráč 27. kola: Karel Švancara

27.05.2010
B l a n s k o - V utkání 27. kola divize remizovali fotbalisté FK APOS Blansko s Rousínovem 1:1. Velkou zásluhu na tom měl již poněkolikáté na jaře brankář Karel Švancara, který zvítězil v anketě Hráč kola.

Bojujeme a to je hlavní, říká Radek Bezděk

26.05.2010
B l a n s k o - V jarní sestavě A mužstva nastupuje hned několik odchovanců. Jedním z nich je také obránce Radek Bezděk (24), který se rozehrál k velmi dobrým výkonům. Nejen na sobotní utkání jsme se jej zeptali v našem rozhovoru.

B tým vítězem okresního přeboru!

24.05.2010
D o u b r a v i c e / B l a n s k o - Sedmnácté vítězství v sezóně zaznamenalo B mužstvo FK APOS Blansko na půdě Doubravice nad Svitavou. Po výsledku 4:1 slaví Blanenští prvenství v okresním přeboru. To jim už nemůže uzmout ani druhý Kořenec, který má sice o jedno utkání méně, ale horší vzájemnou bilanci.

Důležitý zápas skončil remízou, Blansko - Rousínov 1:1

23.05.2010
B l a n s k o - Remízou 1:1 skončilo předposlední domácí utkání fotbalistů FK APOS Blansko. Bitva s Rousínovem přinesla nepříliš pohledný fotbal, přesto několik šancí. Za hosty se prosadil v 69. minutě Růžička, vyrovnávací branku o pět minut později zaznamenal Martin Sehnal.

Klíčový zápas jara, Blansko hostí Rousínov

21.05.2010
B l a n s k o - Zřejmě klíčový zápas jarní části sezóny odehrají tuto sobotu fotbalisté FK APOS Blansko. Těsně po semifinálovém boji českých hokejistů se Švédskem přivítají od 16:30 svěřenci trenéra Šindelky záchranářskými pracemi zatížený FRAMOZ Rousínov.

Mladší žáci vyplenili hřiště Svratky Brno

21.05.2010
B r n o / B l a n s k o - Další vítězství si na své konto připsali ve vloženém středečním kole krajského přeboru mladší žáci FK APOS Blansko. Tentokrát vyhráli svěřenci trenéra Šenkeříka na hřišti Svratky Brno 2:0. Za zápasem se ohlédl samotný trenér.

Hráč 26. kola: Libor Němec

20.05.2010
B l a n s k o - Podruhé za sebou zvítězil v anketě Hráč kola zkušený univerzál Libor Němec. Tentokrát mu k tomu stačilo 31 bodů.

Valná hromada proběhne ve fotbalové hospůdce

19.05.2010
B l a n s k o - Valná hromada občanského sdružení FK APOS Blansko, která se koná v sobotu 29. května 2010 od 13:00 nakonec proběhne v prostorách fotbalové hospůdky na stadionu Na Údolní. Její program zůstává nezměněn.

Mladší žáci vezou vysokou výhru z Vyškova

18.05.2010
V y š k o v / B l a n s k o - Dalším vysokým vítězstvím skončilo mistrovské utkání mladších žáků FK APOS Blansko. Tentokrát si svěřenci Michala Šenkeříka vyšlápli na Vyškov B, který na jeho hřišti zdolali 10:0.

Dva góly Pernici dovršily obrat proti Jedovnicím

16.05.2010
B l a n s k o - Nepříznivý vývoj utkání dokázali ve 22. kole okresního přeboru proti Jedovnicím dokonale otočit fotbalisté FK APOS Blansko B. Na branku Nečase z první půle navázali po změně stran dvakrát Pernica a jednou Hanskut, díky nimž B mužstvo vyhrálo 4:3.

V Napajedlech rozhodl úvod utkání

15.05.2010
N a p a j e d l a / B l a n s k o - Úvodních jedenáct minut rozhodlo o výsledku utkání FS Napajedla - FK APOS Blansko. Domácí se zásluhou Blažka a Huťky ujali vedení 2:0, které v závěru potvrdil po samostatném úniku Kučera.