1

Novinky

Starší dorost vydřel tři body

27.05.2012
B l a n s k o - Dvě kola před koncem soutěže starší dorost stále drží vynikající druhou příčku v dorostenecké divizi, skupiny D.

Divoká přestřelka v Drnovicích B týmu vynesla plný bodový zisk

27.05.2012
D r n o v i c e u L y s i c / B l a n s k o - Deset branek viděli diváci v Drnovicích u Lysic, kde B tým FK Blansko zvítězil v poměru 4:6.

Blansko v boji o postup znovu ztratilo, doma remizovalo s Kuřimí

27.05.2012
B l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko znovu ztratili důležité body v boji o vytoužený postup do divize. Po porážce ve Zbýšově tentokrát svěřenci trenéra Kuglera doma pouze remizovali s Kuřimí 1:1.

Starší žáci uspěly se Zbrojovkou C

23.05.2012
B r n o / B l a n s k o - V 19. kole krajského přeboru porazili starší žáci FK Blansko C tým Zbrojovky Brno v TCM v Brněnských Ivanovicích 5:3.

Stejně jako starší, také mladší dorost se z Prostějova vrátil s prázdnou

22.05.2012
P r o s t ě j o v / B l a n s k o - Také mladší dorost v Prostějově nebodoval. Stejně jako u staršího dorostu se ale na tabulkovém postavení mladšího dorostu nic nezměnilo.

Blansko roli favorita nesplnilo, padlo ve Zbýšově

22.05.2012
Z b ý š o v / B l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko si zkomplikovali boj o postup do divize. V nedělním utkání 25. kola krajského přeboru svěřenci trenéra Kuglera prohráli na hřišti předposledního Zbýšova 1:2, konkurenti naopak nezaváhali.

Starší dorost v Prostějově neuspěl

21.05.2012
P r o s t ě j o v / B l a n s k o - Druhou jarní porážku utrpěl starší dorost v Prostějově, přesto stále drží vynikající druhé místo v tabulce dorostenecké divize, skupiny D.

Po nepřesvědčivé hře získalo "Béčko" tři body

20.05.2012
B l a n s k o - Po nevýrazném výkonu v první půli nedokázali hráči B týmu zúročit převahu jednoho hráče ve druhém poločasu a tři body tak získali za utrápenou výhru.

Blansko zůstalo před branami finále, v poháru ho sestřelil Koštuřík

16.05.2012
B l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko si finále krajského poháru nezahrají. V dnešním semifinálovém utkání na hřišti Mutěnic totiž svěřenci trenéra Kuglera prohráli 1:3, když všechny tři branky domácích zaznamenal v prvním poločase Dalibor Koštuřík.

V semifinále krajského poháru se utkají neporažení

16.05.2012
B l a n s k o - Souboj dvou doposud neporažených týmů v roce 2012 se dnes odehraje v rámci semifinále krajského poháru FAČR. Fotbalisté FK Blansko se od 17:30 představí na hřišti Mutěnic.

Po dobrém výkonu veze B tým tři body ze hřiště Doubravice

13.05.2012
D o u b r a v i c e n a d S v i t a v o u / B l a n s k o - Na hřiště jednoho z těch "méně oblíbených" soupeřů odjíždělo B mužstvo s jediným cílem - vyhrát a udržet se v kontaktu na špici tabulky se Sloupem, při jeho předpokládané výhře ve Skalici nad Svitavou. Po dramatickém průběhu, když ještě v 60. min. svítil na ukazali stav 2:1, nakonec skončilo utkání jednoznačným vítězstvím hostů.

Další jednoznačná výhra mladšího dorostu

13.05.2012
B l a n s k o - Čtvrté vítězství v řadě vybojoval mladší dorost a v těchto čtyřech zápasech získal plný počet bodů při skóre 20:3. Přejme mladšímu dorostu, aby současná forma vydržela i na poslední čtyři soutěžní kola, zejména pak na zápasy s první Spartou a druhými Bohunicemi. Nejtěžší soupeře mají kluci před sebou!

Starší dorost bez kapitána Trtílka nakonec vybojoval vítězství

13.05.2012
B l a n s k o - Domácí jednogólové vítězství staršího dorostu se vůbec nerodilo snadno a zejména v první půli byli hosté fotbalovější a také častěji ohrožovali brankáře Jurana. Paradoxně však poločas o gól prohráli, a přestože se jim podařilo na začátku druhého poločasu vyrovnat, zlepšený výkon domácích nakonec znamenal zisk dalších tří bodů.

Blansko porazilo Rajhrad a nadále je v čele

12.05.2012
B l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko porazili ve 24. kole na domácím hřišti tápající Rajhrad v nepříliš pohledném utkání 2:0, když o branky se postarali Jan Doležel a Petr Crhák a s náskokem tří bodů na druhý Vracov vedou tabulku krajského přeboru.