1

Novinky

Víkendové výsledky mládeže

31.08.2010
B l a n s k o - Úspěšný víkend mají za sebou mládežnické týmy FK APOS Blansko. Dorostenci i žáci si se svými soupeři poradili s přehledem a připsali si plný bodový zisk.

B tým vyšel v Tišnově bodově i střelecky naprázdno

30.08.2010
T i š n o v / B l a n s k o - Ani ve druhém venkovním utkání v novém ročníku 1. B třídy, skupiny A nedokázali fotbalisté FK APOS Blansko B skórovat a z Tišnova si odvezli porážku 0:2.

Tomáš Šenk: Máme na to hrát do 6. místa

29.08.2010
B l a n s k o - Již dvě kola za sebou mají fotbalisté B mužstva FK APOS Blansko v 1. B třídě. Svěřenci Tomáše Šenka prozatím získali tři body při skóre 3:2.

Michal Babák: Ke sportu v Blansku mám velice silný vztah

28.08.2010
B l a n s k o - Od konce června 2010 má fotbalový klub FK APOS Blansko nového předsedu. Stal se jím poslanec za Věci veřejné pan Michal Babák.

Atraktivní duel vyzněl pro Blansko

28.08.2010
B l a n s k o - Dramatický zápas až do poslední sekundy viděli diváci v Blansku, kam přijel Vyškov. Domácí ztratili dvoubrankové vedení a mohli být rádi, že nedošlo k obratu ve skóre. Nakonec tři body zajistil v 70. minutě nový kapitán David Bednář.

Na utkání s Vyškovem jsme připraveni dobře, říká Roman Šindelka

26.08.2010
B l a n s k o - Napravit dojem z předchozího utkání v Napajedlech a potěšit vítězstvím svoje fanoušky budou chtít v dalším domácím utkání fotbalisté FK APOS Blansko. Ti přivítají v sobotu od 16:30 celek SK ROSTEX Vyškov.

Byl jsem příjemně překvapen a potěšen, říká Jan Karásek

26.08.2010
B l a n s k o - Novou akvizici do útočné řady A mužstva dnes získalo vedení FK APOS Blansko. Na hostování do konce roku přichází z Ráječka Jan Karásek.

Libor Němec: Bylo to podobné jako na jaře

23.08.2010
N a p a j e d l a / B l a n s k o - Hodně těžko se hodnotilo sobotní utkání v Napajedlech Liboru Němcovi. I když se celý tým připravoval pečlivě na úvod utkání, po 15 minutách už na kontě inkasovaných branek svítila u Blanska dvojka.

Hráč 2. kola: David Bednář

22.08.2010
B l a n s k o - Také druhé kolo ankety Hráč kola ovládl David Bednář, který proti Žďáru vyrovnával na konečných 3:3.

Také ve druhém kole mladší dorost suverénně zvítězil

22.08.2010
B l a n s k o - Také ve 2. kole krajského přeboru si se svým sokem s přehledem poradili mladší dorostenci FK APOS Blansko. Pod vedením Michala Kuglery dokráčeli k vítězství nad Hodonínem - Šardicemi B 5:0.

Soustředění žáků se vydařilo

21.08.2010
R u d i c e / B l a n s k o - Vydařené týdenní soustředění v nedaleké Rudici mají za sebou žáci FK APOS Blansko.

V Napajedlech opět rozhodl úvod

21.08.2010
N a p a j e d l a - Stejně jako v jarní části minulé sezóny rozhodl o výsledku utkání nevydařený úvod z pohledu našeho mužstva, kdy po 15 minutách svítilo na tabuli skóre 2:0. Krátce na to musel pod sprchy obránce Jan Zich, čehož domácí využili v poslední desetiminutovce.

Mladší dorost vstoupil do sezóny vítězně

17.08.2010
B l a n s k o - Vítězstvím 5:1 vstoupili do nového ročníku krajského přeboru mladší dorostenci FK APOS Blansko. Utkání se po dohodě klubů odehrálo na Mlýnské.

Takové góly nepadají ani v lize, liboval si Radim Bubeníček

16.08.2010
B l a n s k o - Na levé straně obrany měl plno práce se zastavováním útoků Žďáru. Radim Bubeníček jako defenzivní hráč mohl být po třech inkasovaných brankách nespokojen, po zápase v něm však převládala radost nad faktem, že se mužstvu podařilo dotáhnout dvoubrankové manko.

Ukázala se síla našeho mužstva, radoval se Libor Němec

16.08.2010
B l a n s k o - V utkání se Žďárem nejprve v prvním poločase vymetl pavučinu z pravé šibenice, po změně stran proměněným pokutovým kopem zavelel ke stíhací jízdě. Záložník Libor Němec byl po konci utkání s remízou 3:3 spokojen.