1

Novinky

Blansko na Spartě bojovalo, ale v poháru končí

30.09.2020
Praha - Blanenští fotbalisté ve třetím kole MOL Cupu narazili na pražskou Spartu. Vyrovnané utkání ve kterém mělo Blansko prvních 45 minut více ze hry nedokázali Blanenští strhnout do své moci a po dvou gólech Sparty ve druhé půli se setrvání Blanska v poháru ukončuje.

Filip Žák: Proti Žižkovu to byl těžký zápas, škoda, že nám to o gól uteklo

30.09.2020
Filip Žák vstřelil proti Žižkovu svoji premiérovou branku ve FN:L, když po rohu napálil míč do sítě nekompromisně z voleje. Bohužel byl ale jediným blanenským střelcem, a tak ani jeho pohledná rána body nepřinesla a se spoluhráči musel skousnout porážku 1:2.

Třetí pokračování MOL Cupu je zde, Blansko míří na Spartu

29.09.2020
Blansko - Třetí kolo MOL Cupu posílá Blansko vstříc nejslavnějšímu klubu v republice. Ve středu 30. září vyzvou svěřenci Oldřicha Machaly, na stadionu na Strahově, pražskou Spartu. Duel s majitelem šestatřiceti ligových prvenství začíná v 15:00 a bude živě přenášen na platformě live.sparta.cz

Oldřich Machala: Vyloučení nám paradoxně pomohlo. Škoda, že jsme nezačali hrát dřív

28.09.2020
Blansko - Fotbalisté FK Blansko potrápili dalšího favorita soutěže, navázat na vítězství s Duklou se však tentokrát proti dalšímu pražskému soupeři - Viktorii Žižkov - nepodařilo, a tak hlavní trenér Oldřich Machala musel hodnotit první domácí porážku.

Vyrovnaná partie s Žižkovem body nepřinesla, výhru berou Pražané

27.09.2020
Blansko - Svěřenci Oldřicha Machaly mají za sebou další duel, v němž se dokázali vyrovnat věhlasnějšímu soupeři, ačkoliv tentokrát se bodů nedočkali. V domácím duelu s Žižkovem přišla první branka po dvaceti minutách hry, kdy se do vlastní sítě trefil nešťastně Šašinka. Další klíčové momenty přišly na začátku druhé půle, kdy zvýšil náskok Pražanů Diviš a následně byl vyloučen stoper Buchta. Domácí v oslabení nesložili zbraně a odměnou jim bylo snížení Žáka, na vyrovnání už ale Blanenští bohužel nedosáhli. Výsledek 1:2 znamená druhou porážku v sezóně.

Boj o body pokračuje, do Blanska míří Viktoria Žižkov

26.09.2020
Blansko - Páté kolo FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY zavede na stadion na Mlýnské další zvučné jméno - Viktorii Žižkov. Souboj sedmého celku tabulky s druhým začíná v 10:15. Zbylé vstupenky se budou prodávat hodinu před utkáním. Z důvodu zpřísnění opatření, které zavedla LFA, si permanentkáři budou muset vyzvednout vstupenky 45 minut před začátkem utkání.

Utkání se Spartou odehrajeme na Strahově

25.09.2020
Blansko - Zápas 3. kolo MOL Cupu, ve kterém Blansko vyzve pražskou Spartu, se odehraje na pražském Strahově. Po dohodě obou klubů a řídícím orgánem soutěže se tak stává z důvodu výměny trávníku v domovské aréně Sparty. Termín zápasu je stanoven na 30. září v 15:00.

AKTUALIZACE: Organizace zápasu s Žižkovem

25.09.2020
Vzhledem ke zpřísnění podmínek a úpravám Covid manuálu nelze od 24.9. 2020 do odvolání prodávat vstupenky na stání. Omezen bude i počet vstupenek na sezení. Jejich celkový počet bude upřesněn. Majitelé permanentek na stání budou mít k dispozici lístek na sezení na pokladně v den zápasu. Majitelům permanentek, kteří si vstupenku nevyzvednou 45 minut před zápasem, vstupenka propadá. Pro partnery klubu a držitele VIP permanentek jsou k dispozici řady 4-6 v oddílu A. Předprodej vstupenek, které půjdou do volného prodeje bude probíhat v pátek od 17:00 - 19:00. Počet vstupenek je omezen na 5 na osobu.

Třetí kolo MOL Cupu rozlosováno. Blansko vyzve pražskou Spartu

24.09.2020
Blansko - Třetí kolo poháru již zná své obsazení. Soupeřem v boji o postup bude pro blanenské fotbalisty úřadující mistr soutěže - AC Sparta Praha. Oficiálním hracím dnem je 30. září, existuje ale možnost využití alternativního termínu, kterým je 7. říjen.

Informace o prodeji vstupenek na utkání s Žižkovem

22.09.2020
Blansko - Stejně jako na utkání s Duklou, tak i zápas s Žižkovem se neobejde bez určitých opatření. Novinkou je oproti minulému utkání zrušení selekce na dva sektory. S tím však souvisí i změna maximální možné kapacity, která bude pro utkání se Žižkovem stanovena na 1 000 diváků. Nově však bude zvýšena kapacita tribuny na sezení. Předprodej vstupenek bude probíhat v pátek od 17:00 do 19:00 v budově sportovních aktivit na Sportovním ostrově Ludvíka Daňka.

Šanci na výhru utla penalta, Blansko veze z Varnsdorfu bod

20.09.2020
Varnsdorf - Nepříjemný soupeř čekal ve čtvrtém kole FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY na svěřence Oldřicha Machaly. Blansko zajíždělo do dalekého Varnsdorfu, kde se od 35. minuty ujalo, zásluhou Kanii, vedení. To vydrželo do 69. minuty, kdy proměnil penaltu domácí Ondráček a dal skóre konečnou podobu 1:1.

F:NL opět nabírá na tempu, Blansko míří do Varnsdorfu

19.09.2020
B l a n s k o - Blanenské fotbalisty čeká jeden z těch nejméně přiíjemných výletů. V rámci 4. kola je čeká cesta do více než 250 kilometrů vzdáleného Varnsdorfu. Souboj se čtvrtým týmem F:NL startuje v neděli v 16:30.

Postup vystřelil Přerovský, Blansko poráží Frýdek a míří do třetího kola MOL Cupu

15.09.2020
F r ý d e k - M í s t e k - Těžké utkání druhého kola MOL Cupu čekalo Blanenské na půdě Frýdku-Místku. Motivovaný třetiligový soupeř se z nováčkem druhé ligy příliš nemazlil a rozhodčí Cieslar měl plné ruce práce. Blansko šlo do vedení v 36. minutě, kdy se prosadil Přerovský. Domácí ve druhé půli odpověděli, ale z penalty v nastaveném čase rozhodl druhou brankou v zápase Daniel Přerovský.

Tomáš Vasiljev po Dukle

13.09.2020
Blansko - První branku Blanska na domácí půdě zaznamenal v padesáté minutě utkání s Duklou Praha Tomáš Vasiljev. Letošní nováček v blanenském kádru tak po zápase logicky neutekl mediálním povinostem a rozpovídal se o své trefě a celém utkání s Duklou.

Měsíc náborů je po roce zpět! Fotbalové kluby po celé republice opět hledají fotbalové hvězdičky

11.09.2020
První září neznamená pro děti jen návrat do školních lavic. V tomto měsíci si také často vybírají, čemu se budou během roku ve volném čase věnovat. A fotbalové kluby jim pod záštitou FAČR nabízí hned celý měsíc, kdy děti můžou přijít i s kamarády do jednoho z oddílů a vyzkoušet si fotbalový trénink na vlastní kůži.