19.04.2024 | 17:00

2

1

Novinky

Vítězné oslavy s Havlíčkovým Brodem. Během utkání bude předán mistrovský pohár za účasti několika hostů

28.05.2019
B l a n s k o - Již v pátek 31. května od 17:30 hod. sehrají muži své předposlední domácí utkání divizní sezóny 2018/2019 s Havlíčkovým Brodem. Součástí zápasového programu bude oslava mistrovského titulu, se kterým souvisí postup do MSFL. Na stadion na Údolní dorazí několik speciálních hostů z Jihomoravského kraje.

Další výhra z hřiště soupeře. Blansko přehrálo, i přes rozsáhlou marodku, Břeclav 4:1

27.05.2019
B l a n s k o - Již šestou jarní výhru z venkovní půdy si přivezli blanenští muži. Na jihu Moravy si poradili s Břeclaví 4:1 a přiblížili se hranici 100 vstřelených gólů v této sezóně na pouhých 7 tref. Dokáží svěřenci trenéra Zbořila tuto metu do konce jarní části překonat? Na domácím hřišti je v pátek čeká Havlíčkův Brod.

Napěchovaná sobota pro blanenská mužstva! Muži zajíždí do Břeclavi, dorostenci změří síly se Zbrojovkou Brno, žáci hrají v Pohořelicích

24.05.2019
B l a n s k o - Muži, dorostenci i žáci sehrají své zápasy o posledním květnovém víkendu shodně v sobotu. Na domácí půdě se představí dorostenci, které čeká dvojutkání se Zbrojovkou Brno B. Žáci míří brzy ráno do Pohořelic, muži hrají odpoledne v Břeclavi.

K bodu s Polnou dopomohl jedinou brankou domácích Tulaydan, Blansko remizovalo se sedmým týmem divize 1:1

19.05.2019
B l a n s k o - Proti Polné nastoupil výběr trenéra Zbořila ve značně pozměněné sestavě, ovlivněné zraněními několika hráčů základní sestavy. I proto dostali šanci naši dorostenci a chopili se jí se ctí. Ve slunečném sobotním odpoledni Blansko remizovalo s Polnou 1:1 a dál zůstává v soutěži neporaženo.

Víkendový program: Muži na Údolní s Polnou, žáci na Mlýnské se Startem

18.05.2019
B l a n s k o - Třetí květnový víkend nabídne domácí zápasy mužů i žáků ve stejný den. Žáci se představí tradičně na Mlýnské, kde se utkají proti silnému Startu Brno, se kterým především starší žáci budou bojovat o špičku tabulky. Muži sehrají v odpoledních hodinách utkání s Polnou, s níž si již mohou naplnou užívat každé minuty, neboť titul v divizi a zároveň postup do MSFL se jim podařilo zajistit už v neděli ve Ždírci.

Dorostenci zajíždí ve středu k utkáním do Valašského Meziříčí

14.05.2019
B l a n s k o - Středeční odpoledne nabídne ve Valašském Meziříčí dva duely 25. kola Moravskoslezské dorostenecké ligy, kterých se bude účastnit FK Blansko. Starší dorost vstoupí do utkání v 14:30 hod., mladší pak v 16:45 hod. Přivezou obě naše dorostenecké kategorie body za výhru?

Žáky dnes čekají odložená utkání s družstvy Rájce-Jestřebí

14.05.2019
B l a n s k o - Dnes v podvečer se na Mlýnské odehrají dvě utkání žactva proti týmům Rájce-Jestřebí. Podle papírových předpokladů jsou v obou utkáních velkými favority domácí, neboť se pohybují na předních příčkách, zatímco hosté se nachází v těchto kategoriích na posledních místech. V 16:30 je naplánován oficiální výkop utkání mladších žáků, starší zahajují svůj duel v 18 hodin. Všichni fanoušci jste srdečně zváni.

Těsné utkání ve Ždírci rozlousknul v 87. minutě Huška, Blansko dovezlo z Vysočiny výhru 3:2

13.05.2019
B l a n s k o - V chladném počasí a proti velmi dobře připravenému soupeři nastoupili blanenští hráči v nedělním odpoledni na půdě Ždírce. Domácí se hned zkraje utkání dostali do vedení, pak však hosté zaveleli k obratu a dlouho drželi vedení 1:2. V 70. minutě srovnal domácí Klimeš a vypadalo to, že remíza je pro Ždírecké velmi blízko. 87. minuta a gól Jiřího Hušky jim však možnou radost z bodu proti lídrovi soutěže vzala. Toto vítězství znamenalo pro Blansko jediné - s předstihem zajištění divizní titul a postup do MSFL.

Pět různých střelců zařídilo vítězství ve Velké Bíteši, Blansko s přehledem zvítězilo 5:0

09.05.2019
B l a n s k o - Již čtvrté venkovní vítězství si připsali blanenští muži v rámci jarní části sezóny. Kanonádu ve Velké Bíteši odstartoval David Štrombach a zakončoval svou premiérovou brankou v blanenském Áčku Jan Fiala. Blansko tak v součtu s podzimním utkáním vstřelilo soupeři z Vysočiny 14 branek a žádnou neinkasovalo!

Sváteční předehrávané kolo divize se blíží! Blansko zajíždí na půdu Velké Bíteše

07.05.2019
B l a n s k o - Sváteční středa k datu 8. května nabídne kompletní kolo Fortuna Moravskoslezské divize D, v němž se blanenští hráči představí ve Velké Bíteši. Té momentálně patří 8. místo v tabulce se ziskem 31 bodů. Náš tým bude postrádat několik zraněných hráčů, tudíž šanci dostanou také dorostenci. Utkání začíná v 16:30 hod.

Skvělý start do utkání dopomohl k vítězství, Blansko porazilo Žďár nad Sázavou těsně 2:1

06.05.2019
B l a n s k o - Po šesti minutách snové vedení, poté však spousta nepřesností a zvyšující se nápor hostů. Takový průběh mělo utkání 23. kola Moravskoslezské divize D mezi Blanskem a Žďárem nad Sázavou. Domácí šli rychle do vedení po dvou brankách Davida Bednáře, hosté však utkání nezabalili a stupňujícím tlakem nejen vstřelili kontaktní gól, ale byli blízko i bodům. Blanenští hráči však nápor ustáli a po remíze Rosic s Tasovicemi zvýšili svůj náskok na čele tabulky.

Šlágr 23. kola je tady! Muži přivítají na Údolní třetí Žďár nad Sázavou

03.05.2019
B l a n s k o - V neděli 5. května čeká na naše muže poslední soupeř z pomyslného vrcholu tabulky. Od 16:30 hod. se Blansko utká se Žďárem nad Sázavou, kterému patří 3. příčka v tabulce Moravskoslezské divize D a na podzim naše mužstvo pořádně potrápil na svém hřišti. Dokáže blanenský tým navázat na podzimní výhru 2:1 i v domácím prostředí?

Dorostenci mají za sebou dvě utkání s Baníkem, žáci bojovali o body v Medlánkách

02.05.2019
B l a n s k o - Remízou a porážkou skončily zápasy starších a mladších dorostenců s hráči FC Baníku Ostrava "B" na Údolní. První utkání hráli netradičně mladší, kteří svému soupeři podlehli vysoko 0:11. Poté přišli na řadu starší, na nichž bylo vidět velké odhodlání a chuť urvat tři body. Ty byly v druhém poločasu již velmi blízko, ale z poslední šance v závěru utkání stačili hosté skórovat a tím stanovit konečný výsledek na 2:2. Starším žákům se podařilo vybojovat velmi cenné vítězství 3:2 na půdě konkurečních Medlánek, mladší pak prohráli 0:3.