1

Novinky

Do Blanska přijede Zbrojovka Brno

30.09.2010
B l a n s k o - Zajímavá konfrontace čeká příští středu fotbalisty FK APOS Blansko. K přátelskému utkání totiž na stadion Na Údolní přijede celek     FC Zbrojovka Brno. (FOTO: www.fczbrno.cz)

Hráč 8. kola: David Bednář

30.09.2010
B l a n s k o - Měl velký podíl na brzkém vedení nad Pelhřimovem, nakonec však odcházel do šaten se svěšenou hlavou. Záložník David Bednář však i přes neproměněnou penaltu u diváků přízeň neztratil a zvítězil v anketě Hráč kola.

Roman Šindelka: Rozhodla naše nedisciplinovanost

28.09.2010
B l a n s k o - V úvodu zápasu si musel na střídačce spokojeně lebedit. Jeho svěřenci brzy vedli 2:0 a na jejich hru byla radost pohledět. Po závěrečném hvizdu byl však trenér Blanska Roman Šindelka hodně naštvaný. „Rozhodla naše nedisciplinovanost,“ měl jasno.

David Bednář: Musím to vzít na sebe

28.09.2010
B l a n s k o - Ve druhé minutě proměnil penaltu a vzápětí připravil gól pro spoluhráče Bezděka. Záložník David Bednář režíroval vstup Blanska do utkání jako z říše snů. Po změně stran už za stavu 2:2 se stal smutným hrdinou, když ve 48. minutě jeho druhou penaltu v zápase brankář Moravec zneškodnil.

Remízu beru jako porážku, říká Jan Zich

28.09.2010
B l a n s k o - V úvodu zápasu si se spoluhráči užíval brzkého vedení 2:0, po závěrečném hvizdu rozhodčího bral remízu jako porážku. Obránce Jan Zich měl po zápase s Pelhřimovem jasno. „Disciplinovanější tým by zápas v klidu dohrál,“ prohlásil.

Mladší dorost potvrdil formu i v Mutěnicích

26.09.2010
M u t ě n i c e - Šesté vítězství v sezóně si v Mutěnicích připsali mladší dorostenci FK APOS Blansko. Po dvou brankách Michala Zouhara a jedné Machorka a Šafaříka zvítězili přesvědčivě 4:0.

Penaltový festival skončil nerozhodně

26.09.2010
B l a n s k o - Čtyři branky, čtyři penalty, vyloučení, emoce a mnoho dalších zajímavých situací přinesl souboj Blanska s Pelhřimovem. Blanenští do zápasu vlétli jako uragán, jejich rozlet však ve 29. minutě přibrzdilo vyloučení brankáře Sehnala. Hostům se ještě do poločasu podařilo skóre srovnat, konečnou remízu nakonec brali všemi deseti.

Hráč 7. kola: David Bednář

25.09.2010
B l a n s k o - V tradiční anketě Hráč kola po zápase v Konici obdržel od diváků nejvíce bodů kapitán David Bednář.

Roman Šindelka: Rozhodla jediná střela

22.09.2010
B l a n s k o - Hodně rozpačitě hodnotil sobotní utkání v Konici trenér Blanska Roman Šindelka. Jeho mužstvo na půdě neoblíbeného soupeře nepředvedlo vůbec špatný výkon, na bodový zisk ale bohužel nedosáhlo.

Mladší dorost navzdory marodce vypráskal Starý Lískovec

20.09.2010
B l a n s k o - I navzdory rozsáhlé marodce v týmu dokázali mladší dorostenci s přehledem porazit Starý Lískovec, kterému nasázeli pět branek.

Ochoz se nechytla ani v Blansku

20.09.2010
B l a n s k o - Premiérový zisk tří bodů ze hřiště soupeře potvrdili fotbalisté FK APOS Blansko B v domácím prostředí. Svěřenci Tomáše Šenka si poradili s poslední Ochozí u Brna, kterou porazili 3:1.

Hráč 6. kola: Jan Karásek

16.09.2010
B l a n s k o - Vstřelil obě branky svého týmu, díky nimž se fotbalisté Blanska udrželi na špičce tabulky. Útočník Jan Karásek byl také diváky zvolen Hráčem kola v naší pravidelné anketě po zápase s Rosicemi.

Roman Šindelka: Věděl jsem, že jeden gól jsme schopni dát

14.09.2010
B l a n s k o - Především díky trpělivosti a vyčkávání na rozhodující okamžik v sobotu fotbalisté FK APOS Blansko udolali doma Rosice v poměru 2:0.

Důležité bylo, že jsme rychle rozehráli aut, říká Jan Karásek

14.09.2010
B l a n s k o - Snový začátek prožívá v novém angažmá útočník Jan Karásek. Ten za Blansko odehrál 4 zápasy a už 4krát se dokázal prosadit gólově.

Hráč 16. kola: Michal Hájek

13.09.2010
B l a n s k o - V anketě Hráč kola jste jako nejlepšího hráče utkání 16. kola Otrokovice - Blansko zvolili pravého obránce Michala Hájka.