Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

19.5.K bodu s Polnou dopomohl jedinou brankou domácích Tulaydan, Blansko remizovalo se sedmým týmem divize 1:1
18.5.Víkendový program: Muži na Údolní s Polnou, žáci na Mlýnské se Startem
14.5.Žáky dnes čekají odložená utkání s družstvy Rájce-Jestřebí
14.5.Dorostenci zajíždí ve středu k utkáním do Valašského Meziříčí
13.5.Těsné utkání ve Ždírci rozlousknul v 87. minutě Huška, Blansko dovezlo z Vysočiny výhru 3:2
9.5.Pět různých střelců zařídilo vítězství ve Velké Bíteši, Blansko s přehledem zvítězilo 5:0
7.5.Sváteční předehrávané kolo divize se blíží! Blansko zajíždí na půdu Velké Bíteše
6.5.Skvělý start do utkání dopomohl k vítězství, Blansko porazilo Žďár nad Sázavou těsně 2:1
3.5.Šlágr 23. kola je tady! Muži přivítají na Údolní třetí Žďár nad Sázavou
2.5.Dorostenci mají za sebou dvě utkání s Baníkem, žáci bojovali o body v Medlánkách
28.4.Střelecké hody v Bystrci! Lídr divize zvítězil na brněnské půdě hladce 7:0
27.4.Dorostenci napůl úspěšně s Třincem, muži zajíždí v neděli do Bystrce, žáci hrají dnes v Kunštátu
27.4.Jarní speciál: Očima Jiřího Tulaydana a Dominika Urbančoka
20.4.Kanonáda v druhé půli vynesla domácí k výraznému vítězství, Blansko si poradilo s Bzencem vysoko 6:1
18.4.Těsné porážky dorostenců s Opavou, mladší prohráli na Údolní 0:1, starší poté 0:2
18.4.Velký pátek s fotbalem na Údolní, Blansko přivítá Bzenec!
17.4.Středeční odpoledne nabídne pohárové utkání starších žáků
14.4.Branky Přerovského a Sedla v závěru utkání měly v Tasovicích cenu zlata, Blansko dovezlo z jižní Moravy vítězství 2:1
11.4.Víkend ve znamení venkovních utkání, dorostenci hrají na Údolní netradičně v pondělí
8.4.Zaostřeno na posily: Michal Ordoš
6.4.Muži remizovali 1:1 se Starou Říší a poprvé v sezóně ztratili body doma
5.4.Starší přípravka obsadila na turnaji v Bosonohách 2. místo
2.4.Na Údolní dorazí Stará Říše, dorostenci se představí ve Vítkovicích, na žáky čeká FK Znojmo
31.3.Šlágr v Rosicích vyzněl lépe pro Blansko v poměru 3:1
24.3.Produktivní dvouminutovka v druhé půli nasměrovala domácí k vítězství, Blansko porazilo v těžkém duelu Lanžhot 3:1
22.3.Muži budou na Údolní soupeřit s Lanžhotem, dorostence čeká cesta do Karviné
20.3.Info k utkání Blansko - Humpolec
19.3.Starší dorostenci porazili Prostějov 3:1, mladší i přes velkou bojovnost ve stejném poměru padli
18.3.Napsali o nás: Fotbalisté Blanska ztratili první body. Málem všechny