Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V listopadu 2012 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
2.11.Víkendový program týmů FK BlanskoBLA - IEZ 1:1, 13.kolo | Boris HasaB l a n s k o - O nadcházejícím víkendu mají blanenští příznivci naposledy v tomto roce šanci vidět A tým, žáky a dorostence v domácím prostředí. Muži A přivítají IE Znojmo, dorostenci Vrchovinu a žáci Moravský Krumlov. Všechna utkání se hrají v sobotu. V neděli hrají muži B a žáci 7+1 na venkovních hřištích.
4.11.Blansko v derniéře přerušilo vítěznou sériiBLA - IEZ 1:1, 13.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko v posledním domácím utkání v roce 2012 remizovali v rámci 13. kola krajského přeboru s IE Znojmem 1:1. Škončila tak jejich série vítězných utkání, která se zastavila na čísle 6. Jedinou branku vstřelil po hodině hry Jan Doležel, hosté reagovali záhy, když Davida Jurana z dorážky překonal Tibor Ostrý.
4.11.Domácí výhra staršího dorostu znamená 5.místo po polovině soutěžeBLA - VRH 4:2, 13.kolo | Petr StupkaB l a n s k o - V posledním podzimním utkání si starší dorostenci připsali proti Vrchovině tři body, jejich vítězství se však nerodilo lehce.
4.11.Podzimní část soutěže ukončil mladší dorost třetí porážkou v řaděBLA - VRH 0:1, 13.kolo | Petr StupkaB l a n s k o - Mladším dorostencům závěr podzimu nevyšel a v sérii porážek pokračovali i v domácím utkání proti týmu SFK Vrchovina.
4.11.Z Ivanovic veze B tým bod za remízuIVH - BLB 2:2, 13.kolo | Pavel PaděraI v a n o v i c e / B l a n s k o - K utkání posledního podzimního kola zajíždělo Blansko B na půdu Ivanovic na Hané. Do bojů o důležité body musel blanenský lodivod oželet služby pracovně vytíženého Freiwalda a vykartovaného Sedláčka.
6.11.Starší žáci se s podzimem rozloučili vítězstvímBLA - MKR 1:0, 11.kolo | RedakceB l a n s k o - V posledním podzimním kole krajského přeboru se starším žákům podařilo přerušit sérii bez vítězství, která trvala pět zápasů. Díky brance Tomáše Feika porazili svěřenci trenéra Michala Šenkeříka předposlední Moravský Krumlov 1:0.
7.11.Starší přípravka si odvezla z Boby třetí místo Leoš FarníkB r n o / B l a n s k o - V neděli se starší přípravka zúčastnila posledního letošního turnaje na venkovním hřišti, který se odehrál na umělé trávě Nordic Brno za hotelem Boby. Odtud si svěřenci trenérů Leoše Farníka a Miroslava Koňaříka odvezli pohár za třetí místo.
9.11.Víkendový program týmů FK Blansko | Boris HasaB l a n s k o - Po odvolání předehrávaných mistrovských utkání 16. kola KP resp. 14. kola 1.B třídy, skupiny A Výkonným výborem Jihomoravského krajského fotbalového tak jediný mistrovský zápas čeká zítra na Údolní žáky 7+1.
9.11.Derby se odehraje až na jaře!! | Boris HasaB l a n s k o - Výkonný výbor Jihomoravského krajského fotbalového svazu se dne 9.11.2012 rozhodl zrušit celé jarní předehrávané 16. kolo soutěží JmKFS, které se mělo hrát o nadcházejícím víkendu ve dnech 10. a 11.11.2012. Celé kolo se odehraje v náhradním termínu v jarní části soutěžního ročníku 2012/2013.
9.11.Novým sponzorem se stala firma DSB EuroVedení FK BlanskoB l a n s k o - FK Blansko má nového sponzora. Řady firem, které náš klubu podporují, rozšířila společnost DSB EURO s.r.o. Ke ztvrzení spolupráce došlo po oficiální návštěvě předsedy klubu Michala Babáka a manažera Bohuslava Jedináka s majitelem slévárny JUDr. Milanem Hlaváčem.
11.11.Podzimní část soutěžního ročníku skončilaJaroslav MatuškaB l a n s k o - Z rozhodnutí VV JmKFS se o víkendu 10. - 11. 11. 2012 fotbal nehrál, takže pro hráče B týmu FK Blansko podzimní část sezóny skončila.
11.11.Blansko mění trenéra, Karla Jarůška nahradí Jiří HajskýBoris HasaB l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko přezimují v čele tabulky krajského přeboru. Přesto již podruhé během probíhající sezóny dojde u mužstva ke změně na trenérském postu. Místo Karla Jarůška povede tým od začátku zimní přípravy další mistr republiky z roku 1978 Jiří Hajský.
11.11.Žáci 7+1 derby zvládli díky prvnímu poločasuBLA - BSK 6:3, 11.kolo | Zdeněk NevřelaB l a n s k o - Přestože se v sobotu mužské derby mezi Blanskem a Boskovicemi, jedno bylo k vidění na stadionu na Údolní. V 11. kole okresního přeboru zdolali žáci 7+1 svého soupeře poměrem 6:3.
12.11.Sváteční víkend ve znamení Memoriálu Dana NěmceBoris HasaB l a n s k o - Jubilejní 15. ročník Memoriálu Dana Němce se odehraje o nadcházejícím víkendu v hale TJ ČKD Blansko na ulici Údolní. Souboje ve skupinách odstartují netradičně již v pátek třemi zápasy, hlavní program pak bude k vidění v den státního svátku.
13.11.Karel Jarůšek: V Blansku se mi líbilo, líbí a líbit budeBohumil HlaváčekB l a n s k o - Blanenský rodák, fotbalový internacionál Karel Jarůšek, bohužel splnil to, co řekl. Svoje trenérské angažmá v klubu ukončil, tak, jak na začátku sezóny předeslal. Odchází rozhodně se vztyčenou hlavou. FK Blansko bude přezimovat na prvním místě krajského přeboru.
14.11.Od Karla je to Danajský dar, smál se nový kouč Blanska Jiří HajskýJihomoravskýfotbal.czB l a n s k o / B r n o - FK Blansko má nového trenéra. Po Karlu Jarůškovi převezme od ledna lídra krajského přeboru jeho spoluhráč z mistrovské Zbrojovky 1978 Jiří Hajský. Devětapadesátiletý trenér se vrací do nejvyšší krajské soutěže po čtyřech letech, na podzim 2008 koučoval Mikulov.
15.11.Hynek Jarůšek se stal novým sekretářem mládežeBoris HasaB l a n s k o - K 31. 3. 2012 ukončil společně s Liborem Škvareninou své působení ve výkonném výboru FK Blansko. Nyní se bývalý dlouholetý hráč a v minulých dvou letech sekretář Hynek Jarůšek do klubu vrací, ovšem na jinou pozici.
18.11.Memoriál Dana Němce vyhrála Černá HoraBoris HasaB l a n s k o - Fotbalisté A mužstva FK Blansko si posezónní program zpestřili účastí na tradičním halovém turnaji - Memoriálu Dana Němce, jehož 15. ročník se opět konal v hale TJ ČKD Blansko. Jeho vítězem se stala Černá Hora, v jejímž dresu zářil bratr fotbalisty, na jehož uctení památky se turnaj pořádá - Libor Němec.
19.11.Žáci 7+1 v dohrávce prohráli s CetkovicemiBLA - CET 2:3, 9.kolo | Zdeněk NevřelaB l a n s k o - Porážkou 2:3 v domácím prostředí s Cetkovicemi skončilo poslední mistrovské utkání žáků 7+1 v roce 2012, které bylo dohrávkou 9. kola.
21.11.All stars tým podzimní části krajského přeboruJihomoravskýfotbal.czB l a n s k o / B r n o - Přinášíme all stars tým podzimní části krajského přeboru dle portálu Jihomoravskýfotbal.cz. Největší zastoupení v něm má Blansko. Dres lídra soutěže obléká čtveřice hráčů: brankář David Juran, pravý obránce Radim Bubeníček, levý halv Michal Šenk a hrot Jan Trtílek.
Další stránky
12>>
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu