Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V prosinci 2009 vyšly tyto články:

30.12.Martin Klimeš třicátníkem Boris HasaDen před Silvestrem slaví kulaté narozeniny obránce A mužstva Martin Klimeš (1979). Touto cestou mu gratulujeme a přejeme do dalších let hodně zdraví, štěstí, spokojenosti a po fotbalové stránce žádná zranění a co nejvíce vítězství.
23.12.Mladší žáci vedou halovou liguMichal ŠenkeříkJiž dvě ze tří nedělí halové ligy má za sebou naše mužstvo mladších žáků. Do dalšího roku navíc bude vstupovat z prvního místa. I přes markantní úbytek mých svěřenců z důvodu nemocí (Vintr, Maňoušek, Hemzal, Blažek F., Závodný, Zemach) se podařilo dostat do čela tabulky s dostatečným náskokem. Chtěl bych pochválit kapitána Pavla Součka, který patřil po celý zbytek roku k nejlepším a ve spolupráci s Ivošem Loulem a Laděm Šíblem ukazují soupeřům i svým spoluhráčům, jak pobavit obecenstvo a své věrné fandy.
22.12.Starší žáci skončili v Bohunicích šestíPetr StupkaV neděli 20. 12. se starší žáci FK APOS Blansko zúčastnili halového "Předvánočního turnaje starších žáků" pořádaného TJ Tatran Brno-Bohunice. Ve velmi dobře zorganizovaném a kvalitně obsazeném turnaji se utkalo celkem deset týmů. Nejprve ve dvou skupinách po pěti systémem každý s každým a poté podle pořadí ve skupinách v přímých soubojích o konečné umístění.
22.12.Mladší přípravka remizovala s Boskovicemi René GrycB l a n s k o - V neděli se mladší přípravka FK APOS Blansko utkala v přátelském utkání v hale TJ ČKD s týmem Boskovic. Soupeř přijel s týmem, jehož základ tvořili hráči ročníku 2002, dále 2003 a 2004 a jeden hráč dokonce zastupoval ročník 2005.
22.12.Reprezentace hráčů FK na výběrech ročníku 1997Michal ŠenkeříkDo haly v Žabčicích se hráči OFS Blansko přijeli poprat o postup do krajského finále DANONE CUP a o Pohár Regionsportu.
14.12.Žáci v Polsku zanechali výraznou stopuMichal ŠenkeříkV pátek 4. 12. odjeli žáci FK APOS Blansko na tradiční halový turnaj do družebního polského města Legnica. Naši kluci obhajovali loňské prvenství mezi 24 mužstvy ze čtyř zemí - Polska, Ukrajiny, Německa a Česka.
13.12.Mladší dorostenci se zúčastnili Memoriálu Jiřího VinkleraJiří Pokoj5. prosince se mladší dorostenci zúčastnili silně obsazeného turnaje Memoriálu Jiřího Vinklera v Letovicích. Na poslední chvíli se odhlásilo mužstvo Svitávky a tak jsme na požádání p.Sychry sestavili ještě druhý tým.
6.12.Staří páni skončili v Jedovnicích třetíBoris HasaBývalí hráči ČKD Blansko pod hlavičkou Fiala Team absolvovali v sobotu 6. ročník Mikulášského turnaje v hale jedovnické průmyslovky. Sešly se zde týmy z Jedovnic, Lipovce, Říkovic, Velké Bíteše a Blanska.
5.12.Angažmá v Líšni je pro mě výzvou, říká trenér ZbořilBoris HasaB L A N S K O - Do Blanska přišel po prvním kole divize na post hlavního kouče s cílem pozvednout stagnující tým. Trenér Zbyněk Zbořil ještě před týdnem spřádal plány na jaro, nakonec však po odstoupení předsedy klubu a jeho následném souhlasu přijal nabídku vést třetiligovou Líšeň.
3.12.Klub bude bez předsedy, odchází i trenér A mužstvaBoris HasaB L A N S K O - Dvě velké rány musí vstřebat fotbalový klub FK APOS Blansko. Od 1. ledna 2010 bude bez předsedy klubu, od A týmu navíc včera odešel hlavní trenér Zbyněk Zbořil, kterého zlákala nabídka nováčka MSFL SK Líšeň.
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu