Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V únoru 2013 vyšly tyto články:

3.2.Mladší žáci na domácím turnaji bronzovíLuboš ŠustrB l a n s k o - V sobotu 26. ledna se v hale na Údolní ulici uskutečnil fotbalový turnaj mladších žáků - ročník narození 2000 a mladší, pod názvem Litostrojpower ČKD Blansko Engineering Cup 2013.
4.2.Blansko remizovalo s brněnskou SpartouSBR - BLA 2:2, 0.kolo | Boris HasaB r n o / B l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko sehráli v sobotu na umělé trávě Sparty Brno třetí přípravné utkání proti domácímu účastníkovi krajského přeboru. Po poločasovém vedení Blanska 1:0 skončilo utkání 2:2, když se za naše barvy dvakrát střelecky prosadil Tomáš Jarůšek.
5.2.Starší dorost prohrál s muži RájcePetr Stupka/David BednářB o s k o v i c e / B l a n s k o - Starší dorost sehrál v neděli první přípravné utkání. V rámci 2. kola Artézia Cupu prohráli svěřenci Petra Stupky s celkem MKZ Rájec-Jestřebí 2:3.
5.2.B tým podlehl vysoko Bořitovu, trenér Sedláček rezignoval BOR - BLB 6:1, 2.kolo | Pavel Paděra/Boris Hasa B o s k o v i c e / B l a n s k o - Do letošního ročníku Artézia Cupu vstoupil v neděli také B tým FK Blansko. V okleštěné sestavě podlehl Sokolu Bořitov vysoko 1:6. Po utkání navíc trenér Radek Sedláček rezignoval.
7.2.V dohrávce se muži rozstříleli až po změně stranBLB - BLD 7:1, 1.kolo | David Bednář, Pavel Paděra/Boris HasaB o s k o v i c e / B l a n s k o - V dohrávce 1. kola Artézia Cupu si B tým, za něhož nastoupili v prvním poločase hráči A mužstva, poradil se staršími dorostenci v poměru 7:1.
9.2.Blansko v konfrontaci s divizí propadlo, schytalo debakl od BohunicBHN - BLA 5:0, 0.kolo | Boris HasaB r n o / B l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko svoje čtvrté přípravné utkání v rámci probíhající zimní přípravy herně ani výsledkově nezvládli. Na umělé trávě v Bohunicích prohráli svěřenci kouče Hajského s domácím Tatranem jednoznačně 5:0.
12.2.Dorostenci inkasovali od Kunštátu deset branekPetr Stupka/Boris HasaB o s k o v i c e / B l a n s k o - Ve 3. kole Artézia Cupu se starší dorostenci střetli s lídrem 1.A třídy, skupiny A Kunštátem. Svěřenci trenéra Petra Stupky nakonec odešli poraženi po výsledku 2:10. Dvě branky za Kunštát vstřelil Petr Crhák.
12.2.B tým se s Boskovicemi o body podělilBSK - BLB 2:2, 3.kolo | Pavel Paděra/Boris HasaB o s k o v i c e / B l a n s k o - Ve 3. kole Artézia Cupu se B tým FK Blansko střetl s domácím A týmem Boskovic. Na poločasové vedení blanenské rezervy dokázaly Boskovičtí reagovat brankou Stary. Utkání nakonec skončilo dělbou bodů.
12.2.Miloš Vašák: Je to teď náročné, ale zvládneme toBSK - BLB 2:2, 3.kolo | Deník/Hynek SkotákB o s k o v i c e / B l a n s k o - Jako asistent vedl A tým Blanska v sobotní přípravě v Bohunicích a odkoučoval i utkání B týmu o den později na boskovickém turnaji Artézia Cup proti domácím Boskovicím. Miloš Vašák zaskočil za trenéra Radka Sedláčka, který minulý týden rezignoval.
12.2.Zemřel Josef ŠplíchalVedení FK BlanskoB l a n s k o - S hlubokým zármutkem oznamuje všem příznivcům blanenského fotbalu, že v sobotu 9. 2. 2013 zemřel ve věku 50 let bývalý funkcionář našeho klubu pan Josef Šplíchal.
13.2.Proti Kuřimi nastoupí A tým, B tým vyzve ŽeletavuBoris HasaB l a n s k o - Ve víkendovém programu A týmu i B týmu FK Blansko dochází ke změnám.
16.2.Trenéři mladší přípravky B plánují charitativní akciRoman JančiarB l a n s k o - Na začátku léta se v režii trenérů mladší přípravky B uskuteční na stadionu na Mlýnské první ročník charitativní společensko-sportovní akce „You Dream We Run“ Blansko 2013.
17.2.Blansko podruhé v přípravě zdolalo KuřimBLA - KUR 4:3, 4.kolo | Miloš Vašák/Boris HasaB o s k o v i c e / B l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko se podruhé v rámci probíhající zimní přípravy utkali s Kuřimí. V rámci 4. kola Artízia Cupu porazili svěřenci trenéra Hajského po brankách Hansla, Zouhara, Pospíšila a Vašáka poslední celek tabulky krajského přeboru 4:3.
19.2.B tým remizoval s ŽeletavouBLB - ZEL 3:3, 0.kolo | Pavel Paděra/Boris HasaB o s k o v i c e / B l a n s k o - V sobotu sehrál B tým FK Blansko, vedený novým trenérem Ctiborem Malíkem, přátelské utkání se Sokolem Želetava. Utkání skončilo remízou 3:3, když branky B týmu stříleli Pokorný, Matuška a Jarůšek.
20.2.Z-Model Cup 2013 vyhráli žáci MFK Vyškov Josef ŠmerdaB l a n s k o - Další ročník halového turnaje Z-Model Cup, halového turnaje starších žáků, se konal v sobotu 16. 2. v hale TJ ČKD Blansko.
24.2.Blansko si v Ivanovicích poradilo s BosonohyBLA - BOS 5:2, 0.kolo | Boris HasaB r n o / B l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko si v pátém přípravném utkání zastříleli. V tréninkovém centru mládeže Zbrojovky Brno v Brněnských Ivanovicích porazili svěřenci Jiřího Hajského celek FK SK Bosonohy i díky hattricku Martina Pokorného 5:2.
28.2.Dorostenci uhráli s Bořitovem remízuPetr Stupka/Boris HasaB o s k o v i c e / B l a n s k o - Ve 5. kole Artézia Cupu se starší dorostenci střetli se třetím celkem 1.A třídy, skupiny A Bořitovem. Svěřencům trenéra Petra Stupky se podařilo získat první bod do tabulky turnaje, když v tomto zápase uhráli remízu 2:2
28.2.B tým s Moravskou Třebovou vysoko prohrálBLB - MOT 1:7, 5.kolo | Pavel PaděraB o s k o v i c e / B l a n s k o - V rámci 5. kola Artézia Cupu se B tým FK Blansko střetl s účastníkem krajského přeboru Pardubického kraje Slovanem Moravskou Třebobou, s níž svěřenci kouče Ctibora Malíka prohráli vysoko 1:7.
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu