Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V únoru 2015 vyšly tyto články:

25.2.Starší žáci obsadili na domácím Z-Model Cupu stříbrnou poziciMichal Šenkeřík/Boris HasaB l a n s k o - V sobotu 21. února se ve sportovní hale na Údolní ulici konal 5. ročník tradičního turnaje starších žáků pod názvem Z-Model Cup 2015. Hráči FK Blansko prošli hladce až do finále, v němž se však po penaltovém rozstřelu z celkového prvenství radovala Kuřim.
24.2.Utkání ve Vyškově se neuskutečníBoris HasaB l a n s k o - Zítřejší plánované přípravné utkání MFK Vyškov - FK Blansko, které mělo být sehráno od 18:00 na umělé trávě ve Vyškově, bylo vinou onemocnění několika hráčů Blanska po dohodě obou klubů zrušeno.
24.2.Dorostenci prohráli na Artézia Cupu s dorostem BoskovicJosef ŠmerdaB o s k o v i c e / B l a n s k o - V rámci zimního turnaje v Boskovicích sehrál výběr dorostu FK Blansko utkání proti domácímu dorostu Boskovic. Utkání ovládli domácí hráči, kteří zvítězili poměrem 4:2.
22.2.Blansko v přípravě podruhé prohrálo, na Janouškové se radovaly IvančiceIVČ - BLA 2:1, 0.kolo | InfoB r n o / B l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko sehráli v sobotu již páté přípravné utkání v rámci zimní přípravy. Svěřenci trenéra Michala Kuglera tentokrát na umělé trávě ZŠ Janouškova prohráli s Ivančicemi poměrem 1:2.
21.2.Miloš Vašák slaví 50. narozeninyBoris HasaB l a n s k o - Dnes se významného životního jubilea - 50 let dožívá bývalý hráč Spartaku ČKD Blansko a v současné době místopředseda FK Blansko Miloš Vašák. Ten kromě jiného strávil během aktivní kariéry také 20 let v rakouském klubu AFC Haugsdorf.
20.2.Starší žáci se představí na Z-Model CupuHynek JarůšekB l a n s k o - O nadcházejícím víkendu mají všichni příznivci blanenského fotbalu možnost vidět poprvé v novém roce v akci starší žáky FK Blansko. Ti se v sobotu 21. února představí spolu s dalšími sedmi týmy na Z-Model Cupu, který se uskuteční ve sportovní hale na Údolní.
17.2.Farma v úvodním přípravném utkání podlehla KuřimiRadek SedláčekB r n o / B l a n s k o - Úvodní přípravné utkání mají za sebou hráči farmářského klubu Sokol Bořitov. Svěřenci trenéra Radka Sedláčka prohráli na umělé trávě VUT Brno s účastníkem krajského přeboru Kuřimí 1:3.
17.2.Starší žáci podlehli v přípravě Spartě BrnoMichal ŠenkeříkB r n o / B l a n s k o - Premiérový přípravný zápas v roce 2015 mají za sebou také starší žáci. Svěřenci trenéra Šenkeříka v sobotu změřili síly s účastníkem Moravské žákovské ligy Spartou Brno, které podlehli 0:5.
16.2.Mladší přípravka obsadila na turnaji ve Vyškově třetí místoPavel RajtšlégrV y š k o v / B l a n s k o - Druhou únorovou sobotu vyjela mladší přípravka na turnaj do Vyškova, kde v příjemném prostředí místní haly odehrála šest zajímavých utkání. Svěřenci Zdeňka Veselého a Pavla Rajtšlégra nakonec obsadili 3. místo.
15.2.Mladší dorost na úvod přípravy podlehl LíšniDavid BednářB r n o / B l a n s k o - Úvodní přípravné utkání v rámci probíhající zimní přípravy mají za sebou mladší dorostenci. Svěřenci trenéra Davida Bednáře prohráli na umělé trávě v Líšni s domácím o rok mladším výběrem 3:1.
14.2.Proti Boskovicím rozhodlo Blansko o výhře po přestávceBSK - BLA 2:3, 0.kolo | Info, Foto: Deník/Hynek SkotákB o s k o v i c e / B l a n s k o - V dalším přípravném utkání se fotbalisté FK Blansko představili na umělé trávě v Boskovicích. V souboji s domácím FC již svěřenci trenéra Kuglera prohrávali o dvě branky, nakonec však po trefách Jana Doležela, Petra Šípa a Luboše Chloupka vyhráli 3:2.
10.2.Vzpomínka na Josefa ŠplíchalaVedení FK BlanskoB l a n s k o - V pondělí 9. února uplynuly přesně dva roky ode dne, kdy naše řady navždy opustil bývalý funkcionář našeho klubu pan Josef Šplíchal.
8.2.Blansko zdolalo Kuřim, přišlo však o PokornéhoKUR - BLA 0:4, 0.kolo | InfoB r n o / B l a n s k o - Ve třetím přípravném utkání se fotbalisté FK Blansko střetli s celkem FC Kuřim. Svěřenci trenéra Kuglera v utkání zvítězili poměrem 4:0. Přišli však o záložníka Martina Pokorného, který utrpěl zlomeninu pravé nohy.
6.2.Starší přípravce se před domácím publikem dařiloLeoš FarníkB l a n s k o - V sobotu 31. ledna se konal ve sportovní hale na údolní v Blansku turnaj starších přípravek ročníku 2004. Tento turnaj se započítával do zimní ligy soutěže přípravek, kterou pořádá AFK Tišnov.
5.2.Starší žáci získali v Troubkách stříbroMichal ŠenkeříkP ř e r o v / B l a n s k o - V neděli 1. února se starší žáci zúčastnili halového turnaje klubu FC Viktorie Přerov, který se konal v hale v Troubkách, které v roce 1997 zasáhla ničivá povodeň. Svěřenci trenéra Michala Šenkeříka na něm obsadili výborné druhé místo.
4.2.Michal Kugler: Bylo vidět, že jsme přípravu zahájili dříve, než soupeřBLA - RAJ 6:1, 0.kolo | Boris HasaB r n o / B l a n s k o - Spokojený s výsledkem a herním projevem mohl být po druhém přípravném utkání proti Ráječku Michal Kugler. Blanenský trenér však vítězství 6:1 stejně jako předchozí vysokou porážku od Prostějova příliš nepřeceňoval.
4.2.Jan Doležel: Pro záchranu divize uděláme vše, co bude v našich siláchBLA - RAJ 6:1, 0.kolo | Boris Hasa, Foto: Deník/Ondřej BacíkB r n o / B l a n s k o - Střelecky zazářil v přípravném utkání proti Ráječku Jan Doležel. Během necelých deseti minut zaznamenal hattrick. Ofenzivní hráč strávil poslední dva roky v Dostě Bystrc. Nyní vše nasvědčuje tomu, že se vrátí do důvěrně známého prostředí.
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu