Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V únoru 2016 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
1.2.Ve druhé půli jsme se častěji dostávali do koncovky, což rozhodlo, říká Jiří KratochvílKUR - BLA 0:3, 0.kolo | Boris HasaB r n o / B l a n s k o - V dosavadním průběhu zimní přípravy zasáhl do všech tří utkání. Záložník Jiří Kratochvíl proti Kuřimi odehrál plnou porci 90 minut a i díky jeho ofenzivním schopnostem Blansko porazilo svého soupeře 3:0.
1.2.Myslím si, že máme dobrý tým, říká Luboš ChloupekKUR - BLA 0:3, 0.kolo | Boris HasaB r n o / B l a n s k o - V zápase proti Kuřimi byl nejčastěji zakončujícím hráčem Blanska. Záložník Luboš Chloupek se po hodině hry zapsal do střelecké listiny. Několik dalších šancí navíc neproměnil. Nejen o nich jsme si povídali v pozápasovém rozhovoru.
2.2.Utkání svůj účel splnilo, říká po výhře nad Kuřimí trenér ZbořilKUR - BLA 0:3, 0.kolo | Boris HasaB r n o / B l a n s k o - Také ve třetím přípravném utkání pod jeho vedením fotbalisté A týmu FK Blansko výsledkově uspěli. Svěřenci Zbyňka Zbořila porazili Kuřim a blanenský kouč utkání tradičně zhodnotil.
3.2.I další středu zpestří přípravný duel, Blansko se představí v BoskovicíchBSK - BLA 2:7, 0.kolo | Boris Hasa, Foto: Deník/Hynek Skoták B l a n s k o - K dalšímu přípravnému utkání pocestují fotbalisté FK Blansko do známého prostředí. V rámci tréninků totiž využívají umělou trávu v boskovické Červené zahradě. A právě domácí účastník krajského přeboru bude ve středu od 18:00 soupeřem svěřenců Zbyňka Zbořila.
3.2.Blansko v přípravě znovu vítězně, Boskovicím nastřílelo sedm branekBSK - BLA 2:7, 0.kolo | Boris HasaB o s k o v i c e / B l a n s k o - Také ve čtvrtém utkání v rámci probíhající zimní přípravy dokázali fotbalisté A týmu FK Blansko zvítězit. Na umělé trávě v Boskovicích porazili svěřenci trenéra Zbyňka Zbořila domácího účastníka krajského přeboru vysoko 7:2.
4.2.Až v létě budu řešit, co a jak dál, říká o možném návratu David BednářBSK - BLA 2:7, 0.kolo | Boris Hasa, Foto: www.malyfotbal.czB o s k o v i c e / B l a n s k o - Již rok a půl pojídá rakouský fotbalový chlebíček odchovanec blanenské kopané a vyhlášený technik David Bednář. Ten si v přípravném utkání proti Boskovicím po více než šesti letech navlékl dres A mužstva a jednou brankou dopomohl k vysokému vítězství.
5.2.Blansko čeká kvalitní konfrontace, jeho sílu prověří třetiligový VyškovVYK - BLA 2:2, 0.kolo | Boris Hasa, Foto: Deník/Zdeněk VlachB l a n s k o - V rámci probíhající zimní přípravy již popáté vyběhnou k přípravnému utkání fotbalisté A týmu FK Blansko. Svěřence trenéra Zbyňka Zbořila čeká papírově nejsilnější soupeř. Jejich kvality prověří 4. celek MSFL MFK Vyškov.
7.2.Blansko v přípravě s třetiligovým Vyškovem obstálo, uhrálo remízuVYK - BLA 2:2, 0.kolo | Boris Hasa, Foto: Deník/Zdeněk VlachV y š k o v / B l a n s k o - Konfrontaci s nejkvalitnějším soupeřem v přípravě zvládli fotbalisté A týmu FK Blansko se ctí. Svěřenci trenéra Zbyňka Zbořila remizovali s třetiligovým Vyškovem na jeho hřišti 2:2. O branky se postarali Jan Trtílek a Luboš Chloupek
7.2.Je to povzbuzení do další práce, říká o remíze s Vyškovem trenér ZbořilVYK - BLA 2:2, 0.kolo | Boris HasaV y š k o v / B l a n s k o - Proti třetiligovému soupeři sehráli fotbalisté A týmu FK Blansko solidní partii. Remízu 2:2 s Vyškovem zhodnotil po utkání trenér Zbyněk Zbořil, který byl rád za cennou zkušenost pro mladé hráče.
8.2.Obrovská zkušenost, říká o soubojích s Janem Trousilem útočník Ivan BeránekVYK - BLA 2:2, 0.kolo | Boris HasaV y š k o v / B l a n s k o - V přípravném utkání proti třetiligovému Vyškovu odehrál na hrotu blanenského útoku celý druhý poločas, v němž svedl několik soubojů s velezkušeným obráncem Janem Trousilem. Útočník Ivan Beránek sice branku nevstřelil, přesto jeho 196 cm několikrát domácí obranu provětralo.
9.2.Vzpomínka na Josefa ŠplíchalaVedení FK BlanskoB l a n s k o - Dnes uplynuly přesně tři roky ode dne, kdy naše řady navždy opustil bývalý funkcionář FK Blansko pan Josef Šplíchal.
10.2.Dalším soupeřem v přípravě Tatran BohuniceBHN - BLA 3:3, 0.kolo | Boris Hasa, Foto: tatran-bohunice.webnode.czB l a n s k o - Také další středa bude patřit přípravě fotbalistů A týmu FK Blansko. Svěřenci trenéra Zbyňka Zbořila se dnes od 18:00 představí na umělé trávě v Bohunicích proti domácímu Tatranu.
10.2.Blansko v přípravě proti Bohunicím úspěšně dotahovaloBHN - BLA 3:3, 0.kolo | Boris Hasa, Foto: Ivo StejskalB r n o / B l a n s k o - Fotbalisté A týmu FK Blansko pokračují v rámci přípravných utkání v úspěšné sérii. Na umělé trávě v Bohunicích sice svěřenci trenéra Zbořila v poločase prohrávali 2:0, i díky dvěma trefám Luboše Chloupka nakonec uhráli remízu 3:3.
11.2.Sestřih z přípravného utkání TJ Tatran Bohunice - FK BlanskoBHN - BLA 3:3, 0.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Ve středečním přípravném utkání remizovali fotbalisté A týmu FK Blansko v umělé trávě v Bohunicích s domácím Tatranem 3:3 (2:0). Za jeho průběhem se ohlédneme s naší kamerou.
12.2.Ve druhém poločase jsme to zvládli už výrazně lépe, říká Robin BuchtaBHN - BLA 3:3, 0.kolo | Boris Hasa, Foto: www.fotocoufal.czB r n o / B l a n s k o - V přípravném utkání proti účastníkovi krajského přeboru Tatranu Bohunice, které skončilo remízou 3:3 odehrál kompletní porci minut. Robin Buchta se ohlédl nejen za průběhem utkání. Více již v našem rozhovoru.
12.2.Čtvrtý týden přípravy završí A tým utkáním s RousínovemROU - BLA 2:6, 0.kolo | Boris HasaB l a n s k o - V pořadí již sedmé přípravné utkání v rámci zimní přípravy odehrají zítra fotbalisté A týmu FK Blansko. Svěřenci trenéra Zbyňka Zbořila se představí od 13:00 na umělé trávě ve Vyškově, kde bude tentokrát jejich soupeřem účastník krajského přeboru Tatran Rousínov.
13.2.Lumír Nikl slaví životní jubileumVedení FK BlanskoB l a n s k o - Dnes se významného životního jubilea - 80 let dožívá legenda FK Blansko a bývalý hráč Spartaku Metra Blansko pan Lumír Nikl.
13.2.Blansko bylo znovu produktivní, díky hattricku Chloupka přehrálo RousínovROU - BLA 2:6, 0.kolo | Boris HasaV y š k o v / B l a n s k o - Také v sedmém přípravném utkání byli fotbalisté A týmu FK Blansko úspěšní. Na umělé trávě ve Vyškově porazili svěřenci trenéra Zbyňka Zbořila účastníka krajského přeboru Tatran Rousínov 6:2. Hattrickem se blýskl Luboš Chloupek.
14.2.Směrem nahoru jsem viděl hodně kvalitních věcí, říká po další výhře trenér ZbořilROU - BLA 2:6, 0.kolo | Boris HasaV y š k o v / B l a n s k o - Také v přípravném utkání proti Rousínovu se fotbalisté A týmu FK Blansko v ofenzivě činili. Svěřenci kouče Zbořila vstřelili šest branek a další šance si vypracovali. Jejich počínání po utkání trenér zhodnotil v našem rozhovoru.
15.2.Měli jsme těžké soupeře a výsledky byly dobré, těší Dominika FlachseROU - BLA 2:6, 0.kolo | Boris Hasa, Foto: Ivo StejskalV y š k o v / B l a n s k o - V zimní přípravě dostávají od trenéra Zbořila velký prostor také mladí hráči. Jedním z nich je i dorostenec Dominik Flachs, který se již dokázal dvakrát prosadit gólově proti Líšni a Kuřimi. V zápase s Rousínovem pak po jeho přihrávce padla vítězná trefa.
Další stránky
12>>
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu