Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V březnu 2011 vyšly tyto články:

28.3.Starší žáci zahájili jaro remízou v derbyBSK - BLA 0:0, 25.kolo | Michal ŠenkeříkB l a n s k o - Ziskem jednoho bodu zahájili jarní část krajského přeboru starší žáci FK APOS Blansko, kteří na půdě rivala z Boskovic remizovali 0:0.
27.3.Blansko vstoupilo do jara pravou nohou, porazilo NapajedlaBLA - NAP 2:1, 18.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Vítězně vstoupili do jarní části moravskoslezské divize, skupiny D fotbalisté FK APOS Blansko. Na domácím hřišti zdolali svěřenci Tomáše Šenka souseda z tabulky Napajedla 2:1. Hosté utkání dohrávali bez dvou vyloučených hráčů.
27.3.Vstup do utkání byl famózní, těšilo Tomáše ŠenkaBLA - NAP 2:1, 18.kolo | Boris HasaB l a n s k o - První důležitý krok směrem k záchraně udělali včera fotbalisté FK APOS Blansko. Na domácí půdě si v souboji o pomyslných šest bodů poradili s Napajedly a vzhledem k ostatním výsledkům se zisk tří bodů cení dvojnásob.
24.3.Je cítit napětí před prvním mistrovským zápasem, říká Radim FarníkBLA - NAP 2:1, 18.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Po odchodu Davida Bednáře a Libora Němce na něm bude ležet tíha zodpovědnosti za ofenzivní nápady a exekuci standardních situací. Zkušený záložník Radim Farník před utkáním s Napajedly popisuje atmosféru v kabině a hodnotí průběh zimní přípravy.
23.3.Tomáš Šenk: Rád bych navázal na spolupráci s Petrem VašíčkemBoris HasaB l a n s k o - Start jarní části soutěže je za dveřmi. Fotbalisté FK APOS Blansko začnou boje o udržení v divizi sobotním utkáním proti Napajedlům. Trenér Tomáš Šenk se v rozhovoru ohlédl za průběhem zimní přípravy a poodhalil aktuální situaci v kádru.
23.3.FK APOS Blansko má oficiální klubovou televiziBoris HasaB l a n s k o - Se startem jarní části sezóny přichází také vylepšení v rámci oficiálních klubových stránek. Všechna videa z utkání, reportáže a rozhovory mají fanoušci možnost sledovat prostřednictvím oficiální klubové televize.
20.3.Blansko v generálce porazilo RájecBLA - RJE 5:3, 0.kolo | Boris HasaB r n o - Fotbalisté FK APOS Blansko porazili v generálce na start jarní části divize MKZ Rájec-Jestřebí. Výkon mužstva především ve druhém poločase směrem dozadu však trenéra Šenka nenechává klidným.
18.3.Blansko vyzve v generálce RájecBLA - RJE 5:3, 0.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Poslední přípravné utkání před startem jarní části Divize čeká v sobotu fotbalisty FK APOS Blansko. Na umělé trávě tréninkového centra v Brněnských Ivanovicích se utkají od 15 hodin s celkem MKZ Rájec-Jestřebí.
13.3.Blansko nestačilo na lídra KP VysočinyBLA - POL 2:6, 0.kolo | Boris HasaB r n o - Předposlední utkání v rámci zimní přípravy se fotbalistům FK APOS Blansko nepovedlo. Na umělé trávě v Brněnských Ivanovicích prohráli s lídrem krajského přeboru Vysočiny Polnou vysoko 2:6.
11.3.V neděli proti lídrovi krajského přeboru VysočinyBLA - POL 2:6, 0.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Kvalitní soupeř čeká v neděli v rámci přátelského utkání fotbalisty FK APOS Blansko. V tréninkovém centru v Brněnských Ivanovicích změří svěřenci Tomáše Šenka síly s celkem Slavoj TKZ Polná.
9.3.Luděk Pernica se znovu zabydlel v základní sestavě ZbrojovkyBohumil HlaváčekB l a n s k o - Běží jedenáctá minuta prvního jarního kola Gambrinus ligy. Zachraňující se Zbrojovka hraje proti podobně namočené Slavii na jejím stále ještě novém svatostánku. Luděk Pernica napřahuje ke svému životní střele. Gól!
8.3.Michal Hájek: Z utkání mám dobré pocityBLA - LIS 1:2, 0.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Na zimním turnaji v Líšni zasáhl Michal Hájek do všech utkání. Také v tom posledním proti domácímu týmu byl hodně aktivní a i přes porážku ho hodnotil kladně.
8.3.Naše výkony jdou postupně nahoru, těší Tomáše ŠenkaBLA - LIS 1:2, 0.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Vyvrcholení na závěr zimního turnaje znamenalo pro fotbalisty FK APOS Blansko střetnutí s třetiligovou Líšní. I přes porážku mohl být trenér Tomáš Šenk s několika pasážemi hry spokojen.
8.3.Zbyněk Zbořil: Své bývalé kluby sleduji BLA - LIS 1:2, 0.kolo | Boris HasaB l a n s k o - V loňské sezóně dovedl Líšeň bez větších problémů k záchraně v MSFL, letos s takřka nezměněným týmem bojuje v horní polovině tabulky. Bývalý trenér Blanska Zbyněk Zbořil zhodnotil sobotní utkání nejen z pohledu svého mužstva.
5.3.Blansko bylo s Líšni blízko k remíze, nakonec prohrálo BLA - LIS 1:2, 0.kolo | Boris HasaB r n o - Porážkou 1:2 zakončili letošní účinkování na zimním turnaji v Líšni fotbalisté FK APOS Blansko. Svěřenci trenéra Šenka byli po trefě Šípa blízko remíze, o kterou však přišli záhy když se prosadil ex-zbrojovácký Cupák.
4.3.Blanenské celky čekají derniéryBLA - LIS 1:2, 0.kolo | Boris HasaB l a n s k o - O tomto víkendu sehrají fotbalisté FK APOS Blansko závěrečná utkání v rámci dvou zimních turnajů. A mužstvo se líšeňským turnajem rozloučí soubojem s pořádajícím celkem, starší dorostenci vyzvou v rámci posledního kola Artézia Cupu Kunštát.
2.3.Fotbalový kemp Petra ŠvancaryInfoB l a n s k o - Možná už z pozice rodiče přemýšlíte, jak vyplnit program vašeho potomka během letních prázdnin. Zde je jeden z tipů pro mladé fotbalisty, jak využít volný čas.
1.3.Litostroj Cup 2011 vyhrály BohuniceMichal ŠenkeříkB l a n s k o - Sobotní turnaj mladších žáků Litostroj power ČKD Blansko Engineering Cup 2011, který se konal v hale TJ ČKD Blansko vyhrály Bohunice, když ve finále porazily mladší žáky FK APOS Blansko, ročník 98.
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu