Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V dubnu 2010 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
1.4.Přípravka obsadila v Ivanovicích 9. místoJosef ŠmerdaB r n o / B l a n s k o - V rámci přípravy na jarní část soutěže se mužstvo přípravky zúčastnilo turnaje pořádaného 1. FC Brno v tréninkovém centru mládeže v brněnských Ivanovicích.
1.4.Hráč 19. kola: Jan NečasBLA - UBR 1:1, 19.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Po prvním jarním mistrovském utkání mohli fanoušci FK APOS Blansko volit z řad našich borců 3 nejlepší hráče utkání. Nejvíce svým výkonem zaujal Jan Nečas.
1.4.Posila na brankářský post, přichází Martin Štěpanovský Boris HasaB l a n s k o - Nový muž mezi třemi tyčemi bude pomáhat A mužstvu udržet divizní příslušnosti. Na hostování z 1. FC Brno přichází do Blanska 21letý brankář Martin Štěpanovský. (FOTO: www.fcvysocina.cz)
2.4.Derby je tu, A tým bude o body bojovat v BoskovicíchBSK - BLA 2:3, 20.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Okresní derby nabídne tuto sobotu divákům 20. kolo divize D. Fotbalisté FK APOS Blansko se v něm představí na půdě týmu FC Forman Boskovice.
3.4.O výsledku derby rozhodla 90. minutaBSK - BLA 2:3, 20.kolo | Boris HasaB o s k o v i c e - Pět branek a dvě penalty na každé straně nabídlo divákům okresní derby Boskovice - Blansko. O konečné podobě výsledku rozhodl v 90. minutě svoji druhou brankou v utkání Martin Sehnal, když potrestal domácí za hraní rukou ve vápně. (FOTO: Bohumil Hlaváček)
5.4.Víkendové výsledky mládežeBoris HasaB l a n s k o - O víkendu zasáhly do bojů o mistrovské body také mládežnické týmy FK APOS Blansko. Zde vám přinášíme jejich výsledky.
7.4.Přípravky ve svých úvodních zápasech nadělovalyJosef ŠmerdaB l a n s k o - Vysokými výhrami nad Rájcem a Olomučany zahájily jarní boje ve svých soutěžích obě přípravky FK APOS Blansko.
9.4.Boj o záchranu pokračuje, do Blanska zavítá TřebíčBLA - TRE 3:1, 21.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Podruhé v jarní části divize se domácím divákům představí fotbalisté FK APOS Blansko. V sobotu od 15:30 bude soupeřem svěřenců trenéra Šindelky aktuálně 4. celek tabulky HFK Třebíč.
9.4.Hráč 20. kola: Martin Sehnal BSK - BLA 2:3, 20.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Také po derby Boskovice - Blansko jste mohli hlasovat v anketě o Hráče kola. Tentokrát nejvíce bodů získal útočník Martin Sehnal, který se na vítězství 3:2 podílel dvěma brankami.
11.4.Výhru nad Třebíčí zařídil kanonýr SehnalBLA - TRE 3:1, 21.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Ze tří utkání vytěžili fotbalisté FK APOS Blansko 7 bodů. Tentokrát si svěřenci trenéra Šindelky vyšlápli na 4. celek tabulky Třebíč, kterou po zlepšeném výkonu ve druhém poločase a díky dvěma brankám Martina Sehnala zdolali 3:1. (FOTO: Deník/Jan Charvát)
11.4.B tým po srdnatém výkonu vyhrál ve VískáchVIS - BLB 1:3, 17.kolo | Tomáš VachV í s k y / B l a n s k o - Pouze v 11 lidech odjel k mistrovskému utkání do Vísek B tým. I přes tento fakt dokázali svěřenci trenéra Šenka vyhrát 3:1 a bez porážky suverénně vedou okresní přebor.
12.4.Víkendové výsledky mládežeBoris Hasa a trenéři mládežeB l a n s k o - O víkendu bojovaly o body také mládežnické týmy FK APOS Blansko. V derby proti Boskovicím byl úspěšný pouze mladší dorost, žákovské týmy bodovaly naplno. (Foto z utkání staršího dorostu, autor: Lubomír Slezák)
13.4.Luděk Pernica si odbyl ligový debutBoris HasaB l a n s k o - Po delší době má blanenský fotbal opět svého zástupce v nejvyšší fotbalové soutěži. V nedělním utkání 24. kola Gambrinus ligy FK Příbram - 1. FC Brno si svůj debut odbyl 19letý odchovanec ASK Blansko Luděk Pernica.
15.4.Hráč 21. kola: Martin Sehnal BLA - TRE 3:1, 21.kolo | Boris HasaB l a n s k o - V tradiční anketě Hráč kola jste mohli do čtvrtečního večera hlasovat o nejlepšího hráče utkání Blansko - Třebíč. Podruhé za sebou vyhrál útočník Martin Sehnal.
15.4.Další důležitý zápas, Blansko se představí ve VyškověVYK - BLA 1:0, 22.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Potvrdit vydařený vstup do jarní části soutěže chtějí ve 22. kole divize fotbalisté FK APOS Blansko. Svěřenci trenéra Šindelky se tentokrát představí v neděli od 16 hodin na hřišti Vyškova.
16.4.Úspěch žákovských výběrů OFS BlanskoJiří SychraB l a n s k o - Ve finále meziokresního turnaje žákovských výběrů OFS konaném na hřištích ve Vojkovicích a Židlochovicích blanenští reprezentanti opět dokázali, že jsou největším konkurentem výběru Brna v celém Jihomoravském kraji.
18.4.Vzpomínka na Jana AdámkaVedení FK APOS BlanskoB l a n s k o - Dnešním dnem uplynuly dva roky od tragické smrti bývalého funkcionáře našeho klubu a OFS Blansko pana Jana Adámka.
18.4.A tým poprvé na jaře bez bodového ziskuVYK - BLA 1:0, 22.kolo | Boris HasaV y š k o v - Až ve čtvrtém utkání jarní části divize vyšli fotbalisté FK APOS Blansko bodově naprázdno. O nejtěsnější porážce 1:0 rozhodl domácí Vyškov ve 30. minutě zásluhou přesné trefy Kopřivy.
19.4.Výhru B týmu nad Sloupem zařídil HanskutBLB - SLP 1:0, 18.kolo | Tomáš VachB l a n s k o - Nejtěsnějším rozdílem porazili v sobotu fotbalisté FK APOS Blansko B celek Sloupu. V 73. minutě zisk tří bodů zajistil přesnou dorážkou Michal Hanskut.
21.4.Pozvánka na sobotní fotbalový denBoris HasaB l a n s k o - Hodně rušno bude v sobotu na fotbalovém stadionu na Údolní. Diváci budou moci postupně shlédnout utkání žáků, starých pánů i mužů.
Další stránky
12>>
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu