Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V dubnu 2011 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
29.4.Blansko na první máj zavítá do Pelhřimova PEL - BLA 2:0, 23.kolo | Boris HasaB l a n s k o – V pořadí již 23. kolo divize, skupiny D je na programu o tomto víkendu. Fotbalisté FK APOS Blansko budou o body bojovat v neděli na půdě aktuálně 5. týmu tabulky, FK Pelhřimova.
28.4.Hráč 22. kola: Michal Hájek BLA - KON 2:2, 22.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Podruhé za sebou ovládl anketu Hráč kola Michal Hájek. Blanenský záložník v zápase s Konicí vstřelil svoji první branku v sezóně, která znamenala po 356 minutách ukončení střeleckého půstu.
26.4.B tým poprvé na jaře na body nedosáhlKUN - BLB 2:0, 18.kolo | Roman JančiarB l a n s k o - Až ve čtvrtém jarním utkání vyšli bodově naprázdno fotbalisté FK APOS Blansko B. Svěřenci Trenéra Jančiara prohráli na hřišti Kunštátu 2:0.
26.4.Mladší dorost prohrál se SlatinouSLA - BLA 3:2, 18.kolo | Jaroslav Matuška a Petr StupkaB l a n s k o - Teprve podruhé v celém soutěžním ročníku vyšli bodově naprázdno mladší dorostenci. Svěřenci trenéra Stupky prohráli se Slatinou na jejím hřišti těsně 3:2. Stínem utkání bylo zranění Michala Zouhara, který si zlomil klíční kost.
26.4.Starší žáci se s Vyškovem rozešli bez branekMichal ŠenkeříkB l a n s k o - V 18. kole krajského přeboru remizovali starší žáci na domácí půdě s B týmem SK ROSTEXu Vyškov 0:0.
24.4.Střelecký půst protržen, čekání na výhru pokračujeBLA - KON 2:2, 22.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Po 357 minutách skončila střelecká impotence fotbalistů FK APOS Blansko. V záchranářském duelu s Konicí se již v 6. minutě prosadil Michal Hájek, ani jeho branka však nestačila na zisk tří bodů. Po remíze 2:2 zůstávají Blanenští na chvostu tabulky a na vítězství čekají již čtyři kola.
22.4.Blansko musí s Konicí protrhnout střelecký půstBLA - KON 2:2, 22.kolo | Boris HasaB l a n s k o – Důležité úkoly čekají v zítřejším domácím utkání 22. kola divize D fotbalisty FK APOS Blansko. Protrhnout střelecký půst, který trvá již 351 minut a porazit v důležitém záchranářském souboji souseda z tabulky, tým Sokola Konice.
20.4.Jiří Oulehla: Náš výkon rozhodně nebyl špatnýROS - BLA 1:0, 21.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Poprvé v sezóně nastoupil v základní sestavě obránce Jiří Oulehla. Ten ještě na podzim oblékal dres Rosic, na jejichž půdě Blansko prohrálo 1:0.
19.4.Starší žáci prohráli v Moravském KrumlověMKR - BLA 3:1, 17.kolo | Michal ŠenkeříkB l a n s k o - V 17. kole krajského přeboru starší žáci FK APOS Blansko prohráli na půdě druhého týmu tabulky 3:1. Všechny branky padly ve druhém poločase.
18.4.Vzpomínka na Jana AdámkaVedení FK APOS BlanskoB l a n s k o - Dnešním dnem uplynuly tři roky od tragické smrti bývalého funkcionáře našeho klubu a OFS Blansko pana Jana Adámka.
18.4.B tým získal cenný skalp, porazil lídraBLB - TIS 1:0, 17.kolo | Roman JančiarB l a n s k o - Cenný skalp v podobě vítězství nad lídrem tabulky získali fotbalisté FK APOS Blansko B. Na domácím hřišti svěřenci trenéra Jančiara díky brance Bezděka porazili Tišnov 1:0
17.4.Starší dorost udolal Tasovice po změně stran BLA - TAS 4:0, 17.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Až dík přesnější koncovce ve druhém poločase porazili starší dorostenci Tasovice 4:0 a zaznamenali tak šestou výhru v řadě. Stínem utkání je zranění Adama Zavorala, který byl s otřesem mozku převezen do nemocnice. Přejeme brzké uzdravení.
17.4.Mladší dorost přestřílel TasoviceBLA - TAS 5:3, 17.kolo | Jaroslav MatuškaB l a n s k o - Hokejovým výsledkem 5:3 skončilo mistrovské utkání mladších dorostenců. Ti porazili Tasovice 5:3, střelecky se blýskl Martin Ševčík, autor 4 branek.
17.4.Cenný bod uzmul Blansku v závěru NovákROS - BLA 1:0, 21.kolo | Boris HasaR o s i c e - Potřetí v řadě vyšli bodově i střelecky naprázdno fotbalisté FK APOS Blansko. Na půdě Rosic byli svěřenci Tomáše Šenka blízko zisku jednoho bodu, o který však přišli v 85. minutě, když se po standardní situaci prosadil střídající Novák.
15.4.Blansko se v Rosicích pokusí překvapit ROS - BLA 1:0, 21.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Další boj o důležité body v cestě za záchranou čeká v neděli fotbalisty FK APOS Blansko. Svěřenci trenéra Šenka se tentokrát představí na hřišti celku FC Slovan Rosice.
15.4.Hráč 20. kola: Michal HájekBLA - BYS 0:4, 20.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Také po domácím utkání s Bystrcí jste mohli hlasovat v tradiční anketě Hráč kola pro tři nejlepší blanenské hráče. Vítězem se tentokrát stal Michal Hájek.
13.4.Starší žáci poprvé na jaře vyhráliBLA - VES 4:0, 16.kolo | Michal ŠenkeříkB l a n s k o - Premiérové vítězství v jarní části krajského přeboru zaznamenali starší žáci FK APOS Blansko. Na domácí půdě porazili svěřenci trenéra Šenkeříka Veselí nad Moravou 4:0.
13.4.Starší dorost potvrdil pozici lídra i v HodoníněSAB - BLA 0:1, 16.kolo | Jiří Pokoj st.H o d o n í n / B l a n s k o - Ve druhém venkovním utkání po sobě dokázali starší dorostenci získat všechny body a tabulku krajského přeboru vedou již o pět bodů.
12.4.B tým ztratil proti Svratce dva bodySVB - BLB 3:3, 16.kolo | Roman JančiarB r n o / B l a n s k o - Remízou 3:3 skončilo utkání 16. kola 1. B třídy, skupiny A, ve kterém fotbalisté FK APOS Blansko B hráli na půdě Svratky Brno. Svěřenci trenéra Jančiara se dostali do tříbrankového vedení, o které nakonec přišli a museli se spokojit se ziskem jednoho bodu.
12.4.Mladší dorost potvrdil úspěšný vstup do jaraSAB - BLA 0:3, 16.kolo | Jaroslav MatuškaH o d o n í n / B l a n s k o - K zápasům 16. kola krajsého přeboru dorostu odcestovali blanenští dorostenci do Hodonína, kde se utkali s "béčkem" zdejšího dorostu, jehož A tým je účastníkem MSDL.
Další stránky
12>>
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu