Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V červenci 2010 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
1.7.Sezóna v podání dorostu byla úspěšnáBoris HasaB l a n s k o - Vydařený rok. Tak by se dalo ve stručnosti zhodnotit počínání dorostenců FK APOS Blansko v sezóně 2009/2010. Za jejím průběhem se krátce ohlédl trenér Jiří Pokoj, který na jaře vedl jak mladší tak starší dorost.
1.7.Petr Stupka: Klukům patří velká pochvalaBoris HasaB l a n s k o - Také v podání starších žáků byla loňská sezóna vydařená. Tým, který byl před začátkem soutěže pasován na sestup nakonec v jarní tabulce skončil na skvělém 4. místě.
1.7.Zápas ve Velkém Meziříčí byl můj poslední, oznámil Tomáš KlevetaBoris HasaB l a n s k o - Jako nejzkušenější hráč byl požádán o zhodnocení sezóny. Na konci našeho povídání však vyřkl nekompromisní ortel: „Zápas ve Velkém Meziříčí byl můj poslední,“ ohlásil Tomáš Kleveta.
2.7.A tým zahájí přípravu příští čtvrtekBoris HasaB l a n s k o - Ve čtvrtek 8. července na hřišti Na Údolní zahájí přípravu na nový ročník divize fotbalisté FK APOS Blansko. Trenér Roman Šindelka na úvodním tréninku přivítá také hráče z B mužstva.
2.7.V poháru narazíme na Uličného 1. HFK Olomouc BLA - HFK 0:3, 1.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Atraktivní soupeř čeká v 1. kole Ondrášovka Cupu fotbalisty FK APOS Blansko. Na nově zrekonstruovaném hřišti ve Vavřinci přivítají v sobotu 24. července svěřenci Romana Šindelky 2. celek uplynulého ročníku MSFL 1. HFK Olomouc. (FOTO: www.1fcbrno.cz)
8.7.Fotbalisté Blanska zahájili letní přípravuBoris HasaB l a n s k o - Ve čtvrtek odpoledne se k prvnímu tréninku před zahájením nové sezóny sešli fotbalisté FK APOS Blansko. Trenéru Šindelkovi se na srazu hlásilo 22 hráčů.
9.7.Podzim bych měl odehrát v Líšni, říká David BednářBoris HasaB l a n s k o - Úspěšný půlrok v dresu třetiligové Líšně má za sebou 26letý ofenzivní záložník David Bednář. Pod vedením bývalého trenéra Blanska Zbyňka Zbořila zasáhl do všech 14 zápasů a dopomohl tak k zachování MSFL pro SK Líšeň.
9.7.Miroslav Gross: Je to pro mě velká motivaceBoris HasaB l a n s k o - Jedinou novou tváří na první tréninku fotbalistů FK APOS Blansko byl 29letý útočník Miroslav Gross, který již několik sezón navléká dres Ostrova u Macochy.
9.7.Bude to velký boj, říká Roman ŠindelkaBoris HasaB l a n s k o - Plnou hlavu starostí má se začátkem letí přípravy trenér Roman Šindelka. Z pozice kouče řeší kádrovou politiku a jako místopředseda klubu pracuje na získávání finančních prostředků na jeho činnost.
13.7.Hráč jara: Martin SehnalBoris HasaB l a n s k o - Během minulých 14 dní jste mohli v naší pravidelné anketě volit nejlepšího hráče jarní části sezóny. Nakonec se jejím vítězem stal útočník Martin Sehnal.
14.7.Mladší žáci zakončili úspěšnou sezónu utkáním proti rodičůmBoris HasaB l a n s k o - Velmi úspěšnou sezónu 2009/2010 mají za sebou mladší žáci FK APOS Blansko. Pod vedením trenéra Šenkeříka vyhráli krajský přebor ve své kategorii a především předváděli hodně pohledný fotbal se spoustou branek.
14.7.Duel se Spartou skončil divokou remízou BLA - SBR 4:4, 0.kolo | Boris HasaB l a n s k o - První přípravný zápas v rámci letní přípravy mají za sebou fotbalisté FK APOS Blansko. Po prohraném prvním poločase pokračoval brankostroj i po změně stran a konečnou remízu 4:4 zajistil v poslední minutě Tomáš Jarůšek.
15.7.Martin Sehnal II: Obdivuji kluky, že divizi udrželi BLA - SBR 4:4, 0.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Martin Sehnal vychytal Blansku výhru. I tak by mohl znít některý z příštích titulků. Ne, nebojte se, blanenský kanonýr nemění post, pouze mezi tři tyče přišel na zkoušku ze Zbrojovky Brno 19letý brankář se stejným jménem, jako má dlouholetý ostrostřelec FK APOS.
15.7.Utkání mě moc nenadchlo, říká Roman ŠindelkaBLA - SBR 4:4, 0.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Nepříliš spokojený s úvodním zápasem letní přípravy byl trenér Roman Šindelka. Duel se Spartou Brno jednoznačně odhalil slabinu současného Blanska - defenzivní činnost celého mužstva.
15.7.V neděli proti Zrcadlo TeamuBoris HasaB l a n s k o - Exhibiční utkání spojené s rozloučením Tomáše Klevety s aktivní kariérou absolvují tuto neděli fotbalisté FK APOS Blansko. Jejich soupeřem bude výběr týdeníku Zrcadla blanenska a boskovicka.
20.7.Rozlučka s Tomášem KlevetouBohumil HlaváčekB l a n s k o - Rozlučka Tomáše Klevety s aktivní kariérou proběhla v neděli ve Vavřinci. V přátelském utkání porazili fotbalisté FK APOS Blansko Zrcadlo Team v čele s hlavním aktérem 3:2.
23.7.Blansko v přípravě prohrálo. Sehnal je na odchodu do TřebíčeBLA - RAJ 0:2, 0.kolo | Jan CharvátB l a n s k o - Měla to být generálka před sobotním pohárovým zápasem s Olomoucí. Jenže přípravný zápas s Ráječkem blanenští fotbalisté nezvládli a prohráli na domácím hřišti 0:2. Olympia předčila soupeře v rychlosti, kombinaci i nasazení.
25.7.Blansko v poháru podlehlo HFK OlomouciBLA - HFK 0:3, 1.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Porážkou 0:3 skončilo utkání fotbalistů FK APOS Blansko v rámci 1. kola Ondrášovka Cupu proti ambicióznímu celku MSFL 1. HFK Olomouci. Ve výborném světle se předvedl brankář Karel Švancara, jehož výkon po zápase náležitě ocenil i zkušený trenér Petr Uličný.
27.7.Petr Uličný: Jsem spokojený s výsledkem i se hrouBLA - HFK 0:3, 1.kolo | Boris HasaV a v ř i n e c / B l a n s k o - Spokojený s výsledkem i se hrou svého mužstva byl po pohárovém zápase s Blanskem zkušený lodivod 1. HFK Olomouc Petr Uličný. (FOTO: www.1.hfkolomouc.cz)
27.7.Chtěl bych to zkusit ještě někde jinde, říká Martin SehnalBLA - HFK 0:3, 1.kolo | Boris HasaV a v ř i n e c / B l a n s k o - V pohárovém utkání proti 1. HFK Olomouc si odbyl derniéru v dresu Blanska útočník Martin Sehnal. Po 4 letech mění blonďatý kanonýr dres a odchází za trenérem Vašíčkem do HFK Třebíč.
Další stránky
12>>
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu