Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V srpnu 2009 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
31.8.Starší dorost v derby remizovalBLA - BSK 2:2, 4.kolo | Michal PolákB L A N S K O - Stejně jako před dvěma týdny musel i tentokrát starší dorost dotahovat skóre. Opět z toho vzešla remíza.
31.8.Mladší dorost v derby dominovalBLA - BSK 5:0, 4.kolo | Jiří PokojB L A N S K O - V okresním derby s Boskovicemi se mladšímu dorostu dařilo na jedničku. Dokázal vstřelit 5 branek a neinkasovat ani jednu.
31.8.Juniorka lídrem Okresního přeboruBLB - VIS 1:0, 4.kolo | Libor KlimešB L A N S K O - Juniorka FK APOS Blansko si v domácím prostředí zásluhou branky Marka Pernici poradila s Vískami a po 4. kole se se ziskem 10 bodů usadila na vedoucí pozici.
29.8.A tým veze z Uherského Brodu bodUBR - BLA 3:3, 4.kolo | Boris HasaU H E R S K Ý   B R O D - Fotbalisté FK APOS Blansko konečně zabodovali. Svěřenci kouče Zbořila sice po prvním poločase prohrávali na půdě Uherského Brodu 3:1. Po přestávce se však díky skvěle chytajícímu Slaninovi a střelecky disponovanému Sehnalovi propracovali k zasloužené remíze.
29.8.Mladší žáci nadělili Hustopečím kanáraHUS - BLA 0:6, 2.kolo | Michal ŠenkeříkH U S T O P E Č E - Ani ve druhém zápase sezóny mladší žáci nedali svému soupeři šanci. Na hřišti Hustopečí svěřenci kouče Šenkeříka dominovali a odvezli si 3 body za vysoké vítězství 6:0.
24.8.Mladší dorost veze z Kohoutovic tři bodyKOH - BLA 2:4, 3.kolo | Jiří PokojK O H O U T O V I C E - Po vysokém vítězství v minulém kole dokázal mladší dorost získat tři body také venku. Navíc se mu podařilo otočit nepříznivě se vyvíjející průběh utkání.
24.8.Starší dorost si odvezl tři body z Kohoutovic KOH - BLA 1:2, 3.kolo | Michal PolákK O H O U T O V I C E - Ve třetím kole krajského přeboru získal starší dorost cenné tři body na půdě Kohoutovic.
24.8.Starší žáci v Bystrci na body nedosáhliBYS - BLA 4:2, 1.kolo | Jaroslav MatuškaB Y S T R C - Premiéra v krajském přeboru starším žákům výsledkově nevyšla. Na hřišti Bystrce prohráli svěřenci trenéra Stupky 4:2.
23.8.Petr Vašíček: V Blansku jsem zažil nádherné tři rokyBoris HasaB L A N S K O - Fotbalisty FK APOS Blansko vedl celkem v 85 mistrovských utkáních z nichž 43 bylo vítězných. Ve svém prvním trenérské angažmá zažil dvakrát boj o postup a jednou také boj o záchranu. Petr Vašíček vedl své svěřence ještě v prvním kole tohoto ročníku, poté však k překvapení mnohých na svůj post rezignoval.
22.8.A tým po třech kolech stále bez boduBLA - PRV 0:1, 3.kolo | Boris HasaB L A N S K O - Ani před výborně povzbuzujícím domácím publikem nedokázali fotbalisté FK APOS Blansko protrhnout bodový i střelecký půst a po porážce 0:1 jsou stále na posledním místě tabulky.
22.8.Premiéra mladších žáků v Krajském přeboru dopadla na jedničkuBYS - BLA 0:5, 1.kolo | Michal ŠenkeříkB Y S T R C - Premiéra v krajském přeboru vyšla mladším žákům FK APOS Blansko na jedničku. Na hřišti Bystrce zvítězili přesvědčivě 5:0.
19.8.Áčko dnes nastoupí proti ŽidenicímBoris HasaB L A N S K O - Fotbalisté FK APOS Blansko sehrají před domácí premiérou v novém ročníku divize ještě jeden přípravný zápas. Svěřenci nového kouče Zbyňka Zbořila se dnes na hřišti v Obřanech utkají od 18 hodin s týmem ČAFC Židenice.
19.8.Výhru nad Židenicemi zařídil BednářŽID - BLA 0:1, 0.kolo | Boris HasaB R N O - O B Ř A N Y - Před sobotním domácím utkáním s Protivanovem sehráli fotbalisté FK APOS Blansko přípravné utkání s židenickou Čafkou. O jedinou branku se v 73. minutě postaral David Bednář.
18.8.Mladší dorost nadělil Starému Lískovci devítkuBLA - STL 9:0, 2.kolo | Jiří PokojB L A N S K O - Ve druhém kole krajského přeboru porazili mladší dorostenci vysoko Starý Lískovec.
17.8.Mladší dorostenci na úvod prohráliBLA - ROU 0:2, 1.kolo | Jiří PokojB L A N S K O - V prvním kole nového ročníku krajského přeboru nestačil mladší dorost na Rousínov.
17.8.Starší dorost ve druhém kole remizovalBLA - STL 2:2, 2.kolo | Michal Polák, Martin PalatkaB L A N S K O - Ve druhém kole starší dorostenci dokázali stáhnout v domácím zápase dvoubrankové manko, tři body už urvat nestihli.
15.8.Áčko prohrálo podruhé o tři brankyOTR - BLA 3:0, 2.kolo | Boris HasaO T R O K O V I C E - Fotbalisté FK APOS Blansko stále hledají svoji tvář. Svěřenci nového kouče Zbyňka Zbořila prohráli na hřišti Otrokovic 3:0 a krčí se na posledním místě tabulky.
14.8.Změny ve vedení A mužstvaBoris HasaB L A N S K O - V pondělí odstoupil z funkce hlavního trenéra A týmu Petr Vašíček. Vedení klubu už za něj našlo náhradu v podobě ambiciózního kouče Zbyňka Zbořila, který naposledy vedl Dostu Bystrc.
14.8.Představení nového trenéra Zbyňka ZbořilaBoris HasaB L A N S K O - Trenérská židle u A mužstva příliš dlouho volná nezůstala. Již ve čtvrtek na ni s velkým očekáváním usedl šestatřicetiletý Zbyněk Zbořil, který naposledy vedl v minulé sezóně do pátého kola Dostu Bystrc.
13.8.Petr Vašíček rezignoval na trenérský postSAR - BLA 4:1, 1.kolo | Boris HasaB L A N S K O - Hodně nečekaný krok učinil hned po prvním kole nového ročníku divize kouč A týmu Petr Vašíček. Ten se totiž v pondělí vzdal svého postu.
Další stránky
12>>
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu