Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V srpnu 2011 vyšly tyto články:

31.8.Drama se šťastným koncem - po čtvrtém kole Blansko v čele KPRJE - BLA 2:3, 4.kolo | Pavel Starý st.B l a n s k o - Po dvouleté odmlce došlo k oživení sekce Fanoušci. V devátém díle se Pavel Starý starší ohlíží za nedělním derby v Rájci-Jestřebí.
31.8.Starší žáci odvezli body z BohunicBHN - BLA 1:5, 2.kolo | Michal ŠenkeříkB l a n s k o - Starší žáci také ve druhém kole krajského přeboru nezaváhali a po třech brankách Součka a dvou Vintra si odvezli plný bodový zisk ze hřiště Bohunic.
28.8.Remízu zachraňoval pro B tým v závěru NečasBLB - KOR 1:1, 3.kolo | Pavel PaděraB l a n s k o - Remízou 1:1 skončilo třetí mistrovské utkání fotbalistů FK APOS Blansko B s Kořencem. Alespoň bod zachraňoval v závěru svoji brankou Jan Nečas.
28.8.Hráč 3. kola: Michal ŠenkBLA - NOS 3:0, 3.kolo | Boris HasaB l a n s k o - V domácím utkání proti týmu Novosedel vstřelil dvě branky. I díky svému střeleckému počinu byl Michal Šenk zvolen diváky hráčem 3. kola.
28.8.Blansko zvládlo infarktové derby a posunulo se do čelaRJE - BLA 2:3, 4.kolo | Boris HasaR á j e c / B l a n s k o - Fotbalisté FK APOS Blansko zvládli i bez dvou vyloučených hráčů vyhecovaný druhý poločas a po vítězství 3:2 v Rájci-Jestřebí se vyhřívají na prvním místě tabulky.
26.8.Starší žáci na úvod porazili Slovan BrnoBLA - SNB 1:0, 1.kolo | Michal ŠenkeříkB l a n s k o - Vítězně vstoupili do nového ročníku krajského přeboru starší žáci FK APOS Blansko. Na domácí půdě porazili svěřenci trenéra Šenkeříka díky Loulově proměněné penaltě Slovan Brno 1:0.
25.8.B tým ve středeční dohrávce napravil sobotní ztrátuPavel PaděraB l a n s k o - Fotbalisté FK APOS Blansko B si ve středeční dohrávce napravili reputaci, když po sobotním zaváhání v Olomučanech porazili na domácím hřišti Rudici 3:0.
24.8.Blansko přešlo přes Medlánky do druhého kola poháruMED - BLA 0:2, 1.kolo | Boris HasaB r n o / B l a n s k o - Fotbalisté FK APOS Blansko vstoupili úspěšně také do krajského poháru. V rámci 1. kola zvítězili na hřišti Medlánek 2:0, když o postupu rozhodla závěrečná desetiminutovka.
23.8.Blansko potvrdilo úspěšný start, porazilo Novosedly BLA - NOS 3:0, 3.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Fotbalisté FK APOS Blansko potvrdili ve 3. kole krajského přeboru podařený start do soutěže a po dobrém výkonu porazili nováčka Sokol Novosedly v poměru 3:0. O dvě branky se postaral Michal Šenk, jednu přidal kanonýr Martin Sehnal.
16.8.Blansko remizovalo na hřišti IE ZnojmaIEZ - BLA 0:0, 2.kolo | Boris HasaZ n o j m o / B l a n s k o - Fotbalisté FK APOS Blansko remizovali v prvním venkovním utkání na hřišti IE Znojma 0:0. I přesto se diváci rozhodně během utkání nenudili.
7.8.Blansko vstup do sezóny zvládlo, porazilo BzenecBLA - BZE 3:2, 1.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Fotbalisté FK APOS Blansko vykročili pravou nohou do nového ročníku krajského přeboru. Po brankách Sehnala, Zouhara a Doležela zdolali houževnatého soupeře z Bzence poměrem 3:2.
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu