Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V lednu 2010 vyšly tyto články:

31.1.Starší žáci oceněni v anketě Nejlepší sportovec města BlanskaBoris HasaB l a n s k o - Ve čtvrtek proběhlo v prostorách kuželny TJ ČKD Blansko tradiční vyhlášení ankety Nejlepší sportovec města Blanska za rok 2009.
31.1.Za členství permanentka na jaro zdarmainfoVedení našeho klubu připravilo pro členy občanského sdružení FK APOS Blansko malý dárek. Jako bonus obdrží každý člen permanentku na jarní část mistrovských soutěží.
31.1.B tým podlehl vysoko BřezovéBLB - BŘE 0:5, 0.kolo | Boris HasaB o s k o v i c e - Druhý zápas zimního turnaje v Boskovicích B týmu FK APOS Blansko výsledkově vůbec nevyšel. Na konečný výsledek mělo velký vliv vyloučení Pokoje ve 30. minutě.
30.1.A mužstvo prohrálo v Líšni i potřetíBAV - BLA 2:1, 0.kolo | Boris HasaL í š e ň - Ani ve třetím utkání zimního turnaje v Líšni nedokázali fotbalisté FK APOS Blansko bodovat. S aktuálně druhým týmem krajského přeboru Palavanem Bavory prohráli 1:2.
28.1.Přípravka ovládla turnaj v BystřiciJosef ŠmerdaB y s t ř i c e / B l a n s k o - Dalšího výborného výsledku dosáhlo mužstvo starší přípravky na turnaji v Bystřici nad Pernštejnem. Turnaj byl dobrou konfrontací s předními týmy přípravek kraje Vysočina a brněnskými týmy.
25.1.B tým rozstřílel LipovecLIP - BLB 0:7, 0.kolo | Boris HasaB o s k o v i c e - Vysokým vítězstvím vstoupili do 5. ročníku Artézia Cupu fotbalisté FK APOS Blansko B. Nad 9. týmem 1. B třídy Sokolem Lipovec zvítězili Blanenští 7:0 a celou řadu dalších šancí nevyužili.
23.1.Čafka nasázela A týmu pět branekBLA - ŽID 0:5, 0.kolo | Boris HasaL í š e ň / B l a n s k o - Ve druhém utkání na zimním turnaji v Líšni fotbalisté FK APOS Blansko selhali a podlehli 2. týmu krajského přeboru ČAFC Židenicím 0:5. V tabulce jim prozatím patří poslední místo. (Foto: Lubomír Stehlík/DENÍK ROVNOST)
20.1.Mladší žáci obsadili ve Vyškově 2. místoMichal ŠenkeříkV y š k o v / B l a n s k o - Dalšího výborného umístění dosáhli Mladší žáci FK APOS Blansko. Na halovém turnaji ve Vyškově obsadili svěřenci trenéra Šenkeříka druhé místo, když ve finále těsně podlehli 1. FC Brno, které dokázali ve skupině porazit.
17.1.Slovo vedení - I. dílBoris HasaB l a n s k o - První díl nové rubriky Slovo vedení bude paradoxně epilogem. K 31. 12. 2009 totiž z postu předsedy FK APOS Blansko odstoupil pan Alois Ťoupek, který na této židli vydržel sedět rok a půl. Za jeho éry klub bojoval nakonec neúspěšně o setrvání v Moravskoslezské fotbalové lize. Po pádu do divize se navíc nenaplnily představy vedení a A týmu patří po podzimu až 11. místo.
16.1.A tým prohrál v Líšni s VyškovemVYK - BLA 1:0, 0.kolo | Boris HasaL í š e ň / B l a n s k o - V prvním přípravném utkání na turnaji v Líšni prohráli fotbalisté FK APOS Blansko s Vyškovem 1:0. O výsledku rozhodla lepší produktivita soupeře a také nepřesná koncovka Blanenských. Ti totiž zahodili několik slibných příležitostí.
15.1.Odklízení sněhu na ÚdolníBoris HasaB l a n s k o - Již od časných ranních hodin probíhají na stadionu Na Údolní úpravy vedlejší tréninkové plochy. Její stav sice není bůhvíjaký, v rámci možností se ji však podařilo odklidit.
13.1. Příprava na jaro zahájenaBoris HasaB l a n s k o - K prvnímu tréninku v novém roce se v úterý sešli fotbalisté FK APOS Blansko. Prozatímní hlavní trenér Roman Šindelka na něm přivítal 23 hráčů. První přípravné utkání odehrají blanenští fotbalisté hned tuto sobotu, kdy se střetnou ve 13:00 s Rostexem Vyškov.
7.1.A i B tým zahájí přípravu společně 12. lednaBoris HasaUž jen pět dní zbývá do prvního tréninku fotbalistů FK APOS Blansko v novém roce. Zimní přípravu Blanenští zahájí v úterý tréninkem v hale TJ ČKD. Do přípravy se společně s A týmem zapojí současně i B tým. Sraz hráčů a trenérů je v 18:45 v kabině na stadionu na Údolní.
6.1.Pozvánka na mimořádnou valnou hromaduinfoB l a n s k o - Výkonný výbor občanského sdružení FK APOS Blansko Vás zve na mimořádnou valnou hromadu sdružení, která se uskuteční v sobotu 23. ledna 2010 od 10:00 ve fotbalové hospůdce na stadionu na Údolní v Blansku.
4.1.Mladší žáci zahájili rok 2010 prvenstvím na Bystrc CupuMichal ŠenkeříkPo vánoční pauze se v sobotu sešel kolektiv mladších žáků v plné sestavě a mohl tak předvést svůj um na půdě brněnské haly Vodová, kde pořádala turnaj FC Dosta Bystrc.
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu