Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V lednu 2020 vyšly tyto články:

29.1.Další posila v boji o druhou ligu. Do Blanska přichází exligový záložník Haris HarbaKryštof SeveraB l a n s k o - Blansko nekončí v posilování na jarní část sezóny. Z Vyškova přichází záložník Haris Harba. Autor 25 branek v nejvyšší české soutěži si odbyl premiéru už o víkendu proti 1. HFK Olomouc, kde se prezentoval dvěma góly.
25.1.HFK Olomouc neznamenalo pro Blansko větší problémBLA - HFK 6:1, 0.kolo | Kryštof SeveraB l a n s k o - Čtvrtý přípravný zápas přivedl do Blanska divizdní HFK Olomouc, se kterou dokázalo Blansko sehrát jednoznačný deul, ve kterém zvítězilo vysoko 6:1.
24.1.Třetí duel přípravy Blansko zvládlo, z Vyškova veze vysokou výhruVYK - BLA 2:6, 0.kolo | Zdeněk Vlach/denik.czBlansko ve třetím přípravném duelu na jarní část MSFL zamířilo na hřiště Vyškova, kde sehrálo těžký zápas, ve kterém zvítězilo 6:2.
24.1.Čtvrtý přípravný duel klepe na dveře. Do Blanska míří HFK OlomoucKryštof SeveraB l a n s k o - JIž v pořadí čtvrté střetnutí čeká svěřence Zbyňka Zbořila v rámci přípravy na jarní část MSFL. Tentokrát se na umělou trávu na ulici Mlýnské podívá HFK Olomouc!
20.1.Druhá zimní posila pro Blansko. Z Půchova přichází Štefan HolišKryštof SeveraB l a n s k o - Po Ondřeji Sukupovi míří do dresu Blanska další zajímavé jméno. Z Půchova přichází sedmadvacetiletý univerzál Štefan Holiš. Rodák z Nové Dubnice si odbyl premiéru už proti Vyškovu. Podrobnosti a rozhovor připravujeme.
13.1.Sukup po přestupu: Šel jsem tak, kde mě chtěliKryštof SeveraB l a n s k o - Nová posila blanenské defenzívy nemusela na zápasové vytížení dlouho čekat. Takřka ihned po dotažení přestupu se Ondřej Sukup dočkal zařazení do sestavy a proti áčku Zbrojovky odehrál jeden poločas. Hned po něm se dostal do hledáčku médií a poskytl první rozhovor s blanenském dresu.
11.1.Blansko vyztužuje defenzívu. Ze Zbrojovky přichází Ondřej SukupKryštof Severa, foto: fczbrno.czB l a n s k o - Blanenskou obranu vyztužuje významná posila. Z druholigové Zbrojovky přichází jednatřicetiletý obránce se zkušenostmi z nejvyšší české soutěže - Ondřej Sukup.
10.1.První duel přípravy nevyšel dle představ. Zbrojovka nasázela Blansku sedm branekBLA - FCZ 2:7, 0.kolo | Kryštof SeveraB l a n s k o - Konfrontace s brněnskou Zbrojovkou přinesla několik zajímavých momentů. Nejprve nedorazili svazem delegovaní rozhodčí. Když už se podařilo rozhodčí najít, tak Blansko ovládlo první půli poměrem 2:0. A ve druhé části zápasu se rozstřílela Zbrojovka a nasázela Blansku sedm branek.
8.1.Blanenským fotbalistům začala přípravaKryštof SeveraB l a n s k o - Fanoušci blanenského fotbalu mohou opět nastražit uši, oči a hltat každou novou informaci o blanenském fotbalu. V úterý 7. ledna totiž svěřenci Zbyňka Zbořila zahájili zimní přípravu na jarní část MSFL.
8.1.První příprava a rovnou velkoklub. Do Blanska míří Zbrojovka BrnoBLA - FCZ 2:7, 0.kolo | Kryštof SeveraB l a n s k o - Na začátek přípravy čeká tým z brány Moravského krasu soupeře z kategorie nejtěžších. Na umělou trávu na ulici Mlýnské přijíždí brněnská Zbrojovka.
6.1.Výzev se nebojím, říká o případném postupu do FNL předseda Jiří CrhaKryštof SeveraB l a n s k o - Tyto zimní starosti asi málokdo čekal. Blansko se před jarní částí připravuje na boj o první příčku v MSFL a předseda FK Blansko tak má výrazně příjemnější zimní pauzu, než sám očekával.
5.1.FK Blansko spouští nový facebookový profil!RedakceB l a n s k o - Fotbalisté Blanska vstoupí do jarní části s novým profilem na Facebooku. Po problémech s přístupem na starý profil a sníženou aktivitou na sociálních sítích se tak fanoušci mohou těšit na výrazně větší přísun informací. Neváhejte a začněte nás sledovat na novém facebooku!
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu